Květen 2009


Pomoc!!

29. května 2009 v 16:13 | Haník
Achujky pls potřebuju pomoct s tim projektem!! Co sme tam měli všechno napsat???? Pls napište mi na icq!! (Ani na mail) děkuju

4)jj

22. května 2009 v 10:53 | Ani |  Kluci
http://img1.rajce.idnes.cz/d4/1/1983/1983191_f1df67d47faa536419763671dbcb5e6c/images/078.JPG

RE: aaaaaaaaaaaaaaa

20. května 2009 v 21:06 | Haník
Ani musíš si dát novej článek a kliknout na ten obrázek stromečku (uloženej obrázek) nebo na HTML (kód obrázku - stejnej jako např. na lidi.cz). Jako rubriku vybereš kluci.

Víte že...

20. května 2009 v 21:03 | Haník
  • Lidé se v průměru bojí více pavouků než smrti.
  • Coca Cola měla původně zelenou barvu.
  • Člověk v izolovaném prostoru zemře na otravu oxidem uhličitým, nikoli na nedostatek kyslíku.

aaaaaaaaaaaaaaa

20. května 2009 v 16:05 | Ani
jak přidam fotku ke klukum....

hhhhhhhhhhhhhhooooooooooojjjjjjj vole poste

19. května 2009 v 15:00 | jáááááááááá |  Deníček =x
hhojjjjjjjjjjjjj vvvvvvoooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pppppppppppppooooooooooooooooooasssssssssssssttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!§

Techmania

19. května 2009 v 14:34 | Ani |  Deníček =x

Techmania posti


Takže zítra(20.5.) jdeme 1.A,1.B,2.A a 2,B do techmanie..... a sraz je u jižního předměstí ve tři čtvrtě na devět všichni

ale My (posti) mame sraz v 8.40 na zastávce Masarykovo máměstí.....

takže holky ať ste tam včas!!!!!!!!

Ani

19. května 2009 v 14:27 | Ani |  My x /

mno takže já sem Ani... jsem hnědovlasá modrooká holka,ukecaná,uřechtaná no prostě post

mam ráda

dobrodružství...


TORN

19. května 2009 v 14:10 | Eliza |  Klipy =()Klokanománie

18. května 2009 v 21:03 | kopřiva |  Deníček =x
Člověk by ani nevěřil, že jeden diplom s klokanem způsobý klokanománii....
Totiž ukázala sem Elize diplon s klokama a ta se do nich přímo zabouchla, hrozně se jí líbili. Ani se nedivim. Klokaníci sou úžasný zvířátka!!
A abych to tu trochu oživila máte tu 2 klokánky!!
A aby to bylo ještě živější tak můžete hlásnout do komentíků pro toho hezčího klokana
1)
click to comment
klokan pojmenovanej Eliza (protože tamten už je Jack) jinaK Elizu najdete tady


2)
click to comment
Kangaroo Jack (našla sem ho tady)Jinak jestli chcete udělat Elize radost tak hlasute pro toho prvního!! (Ani to platí i na tebe!) Přece nenacháme vyhrát Jacka (to je i Honza)!!

Obrázky a komentáře

18. května 2009 v 20:30 | no....... |  Kluci
1)no plostě hrůůůůůůůza-čepičku dolů,oholit vousy..............Profil dne - alupinno.........2)ma.simale jo docela ujde...3)to by rdš okomentovala Ančano jo vlak (to je něco)
Kino

18. května 2009 v 11:59 | dodo |  Deníček =x
Takže dneska (18.o5.2oo9) sme byli (celá třída + další třídy) na filmu Valkýra. Mě osobně se to moc nelíbilo protože nemam ráda filmy který sou
a) s titulkama
b) se v nich zabíji atd.

Jinak sem o tom filmu něco našla tak si to můžete přečíst...

Už je to sice nějaká doba, co Tom Cruise skákal v televizi po gauči, ale tenhle exces mu cejch podivína vypálil hodně hluboko. Herecká superhvězda byla během několika dní degradována svým chováním na prvotřídního magora, z něhož si všichni dělají nepokrytě legraci. Tenhle jeho mediální průšvih hodně ovlivnil i Valkýru, která se po dlouhých porodních bolestech, přetáčkách a čachry s datem premiéry dostává i do českých kin. A ačkoliv negativní reklama v podobě Cruisových skákacích výstupů a pobouřené články o tom, že hlavní hvězda ve filmu provolává slávu Adolfu Hitlerovi, filmu rozhodně dobrou službu neudělaly, byla by zatraceně velká chyba nechat se tím vším přesvědčit, že Valkýra je špatný film. On totiž není. Ani trochu.
Příběh o skupině vojáků, kteří se rozhodli během druhé světové války zlikvidovat vůdce třetí říše a pokusit se z Německa zachránit to, co zbylo, nejspíš do jisté míry zná každý. Zabít Adolfa Hitlera se Clausi von Stauffenbergovi nepodařilo, to vědí všichni, kdo v hodinách dějepisu na základní škole nehráli piškvorky a dávali alespoň malinko pozor. Valkýra tedy pracuje s příběhem, který nemůže ničím překvapit, protože každý, kdo vejde do sálu, už dávno před úvodními titulky bude vědět, jak to celé dopadne. Režisér oscarových Obvyklých podezřelých a prvních dvou X-Menů Bryan Singer ale i tentokrát dokazuje, že Hollywood v něm má vypravěče, jakých je opravdu jen velmi málo.
Valkýra totiž není rekonstrukcí, jež se od televizních filmů na podobné téma liší jen hereckými hvězdami a trošku vyšším rozpočtem. Singer a scénárista Christopher McQuarrie se rozhodli nenatočit historické drama s oscarovými ambicemi (a že by to s někým jiným za kamerou šlo prakticky úplně samo), ale poctivý a od začátku do konce napínavý thriller. Postavy jsou možná trošku plošší než by člověk čekal, avšak rozdělení na hodné a zlé Němce v tomhle případě stačí. Vše, co potřebujete o hrdinech vědět, se dozvíte a nikdo se tu nezdržuje hlubokými analýzami charakterů a zbytečnými debatami. Pro někoho může být možná Singerův přístup a zdůraznění divácké atraktivity příběhu na úkor akademické uměleckosti problém, ale čím dřív přistoupíte na hru a přijmete fakt, že Valkýra chce u diváka především vyvolat mrazení v zádech, tím dříve budete spokojeni.
Pokud však režisér v něčem vyloženě exceluje, je to výběr herců. Současný film by asi jen těžko hledal někoho, kdo by měl při castingu tak šťastnou ruku. Singerovi můžeme být vděční za to, že z málo známého Kevina Spaceyho udělal hvězdu a že v Austrálii vyhrabal Hugha Jackmana. Ve Valkýře ale odvedl snad ještě lepší práci a sehnal dohromady herce, které by byla radost sledovat, i kdyby točili u Martina Kotíka. Kenneth Branagh i na malém prostoru ukazuje, že jeho talent nezná hranic a ani ostatní se nenechali zahanbit. Stačí pár vteřin a člověk hned u každého ví, na čem je. Zbabělý generál Bill Nighty, cynický kariérista Tom Wilkinson, charismatický Terence Stamp a překvapivě velmi dobrý britský komik Eddie Izzard. Jako jednotlivci jsou skvělí, avšak ve společných scénách doslova září. To, co Singer dokáže z herců dostat, se jen tak nevidí a například setkání s Adolfem Hitlerem a jeho nejvěrnějšími kolegy je díky výkonům všech zúčastněných natolik působivé, že se toho malého človíčka s knírkem budete doopravdy bát.
Bohužel jednu věci si scénárista a režisér pohlídat nedokázali a tou je Tom Cruise. Svého producenta a hlavní hvězdu asi příliš buzerovat nemůžete, ale od začátku je tady evidentní, že Cruise nestíhá. Ne že by jeho hlavní hrdina byl špatný, na svoje zkušenější kolegy však očividně nemá. Branagh, Nighy a Wilkinson jsou zkrátka o několik řádů lepší herci než on a je to hodně a bohužel i často vidět. Páska přes oko sice dělá hodně, bohužel i přesto člověk pořád vidí toho chlapíka z Top Gunu a ne bezrukého a ke všemu odhodlaného atentátníka Clause von Stauffenberga. Je to velká škoda a Cruisův výkon občas i poměrně ruší a kazí atmosféru.
Celkově je však Valkýra vynikající historický thriller, který by měl potěšit každého. Bryan Singer natočil film, jenž velké téma balí do divácky atraktivního kabátu plného napětí a až na jednu výjimku skvělých hereckých výkonů. Dokážu si dost dobře představit, že v rukou jiného režïséra by tenhle příběh skončil jako tříhodinové psychologické drama, za nějž byl Sean Penn nebo Russell Crowe dostali Oscara. Singer však natočil něco, co není podbízivě akademické, ale především nesmírně zábavné.

V kostce:


Porážka třetí říše je nevyhnutelná a je jen otázkou času, kdy budou spojenecká vojska stát před Berlínem. Pokud má Německo přežít, je nutné udělat jednu jedinou věc. Zabít Adolfa Hitlera. Tom Cruise je jedinou vadou na kráse jinak velmi zábavného a napínavého thrilleru, v němž režisér Bryan Singer ukazuje, že patří mezi hollywoodskou špičku.

Niki

18. května 2009 v 11:35 | Niki |  My x /
Cusky lidi... tak ja sem Niki. Takze my sme POSTI.... ehm, co mam napsat??? No sem blondata normal holka , ktera je zavisla na kamoskach, netu, hudbe, koniccich atd. Miluju jidlo-krome spenatu a jinejch blivajzu!!! Tak se mejte, papapa!!!

Eliza

16. května 2009 v 18:46 | Eliza |  My x /
Ahoj!! Takže já jsem Eliška, ale holky mi neřeknou jinak než Elizo. Mám další přezdívky ... třeba jako Elísek, kotě, Elda atd....Bude mi 14 let, ale všichni mě tipujou na 10...no je lepší vypadat mladší ! Moje koníčky: notebook a práce s ním, tancování, psaní článků a kreslení abstrakcí. Jsem ve znamení vah.Rozhodně mám ráda srandu a zábavu a  co nesnáším je nuda!!! Myslim, že jsem řekla tak nějak všechno základní a kdybyste se chtěli na něco zeptat- napište prosím do komentářů a nebo na náš mail. Mějte se krásně pp

Haňulí

16. května 2009 v 18:24 | když to má nadpis Hanka tak kdo by to asi psal??!!! |  My x /
Tak to já sem to H v naHej :o) Střelená hnědovlasá holka, která je závislá na kamarádech, hudbě, rodině, čokoládě... a tak dál a dál. Co tak o sobě říct? Možná mi s popsáním povihy pomůže jedna knížka co sem četla u kámošky - popisuje povahu lidí podle datumu narození. Moje povaha je hooodně složitá, jsem holka o které si můžete myslet, že jí znáte, ale ani po 5 letech s ní strávených vlastně pořádně nevíte kdo je. Popravdě někdy to nevím ani já sama. Když už si myslím, že sem našla to svoje právé já uteče mi někde v dáli. Ale snad se mi to jednou povede. Jsem hezká, ale i ošklivá, vtipná, ale bez smyslu pro humor, dospělá, ale stále dítětem, tichá, ale i ukecaná, důležité je že pořád sem to JÁ. A jenom málokomu dovolím, aby mě poznal ze všech stran - z té hezké i ošklivé, tiché i uřvané.... Teprv až tě už ničím nepřvapím, zjistíš kdo vlastně jsem, ale já dodnes překvapuju sama sebe :o)

Můj oblíbenej seriál

16. května 2009 v 18:11 | Eliza |  My x /
http://ordinace.nova.cz

Kissmat-2

16. května 2009 v 17:44 HryRihanna

16. května 2009 v 17:37 | já nwm kdo je autorem tý hry |  Hry


Hra pro Aničku

16. května 2009 v 17:22 | ?? |  Hry


All this time

16. května 2009 v 17:12 | Maria Mena (jinak Haník) |  Klipy =()


Nazdáááááááááárek

16. května 2009 v 16:53 | Eliza |  Deníček =x
Pavučina

Ahojky NAHATÍCI tak jak se vám náš blog líbí???Napište pls nějaký články(pouze nahatíci).

Prosím nech tu na památku koment

love-7.gif image by Saliskonota thinkheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoBouncing bunny17-2.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoloveyouuukisseslaugh-2.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko03.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vampthawake-1.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskosuperman1aberry.gif image by Salisko1af.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoPixels692Image Hosted by ImageShack.us1aberry.gif image by Salisko
Adoptovaný pixelky:
Haňule Milka Shaun GiraffeAmykočka nebo co to jeLussy Grace