Červenec 2010

Hra na měsíc Srpen

31. července 2010 v 14:20 | Evzna |  Hry
Ahoj ahoj, jsem právě na horách, ale kvůli vám sem opět vybírala hru. Myslím, že bude lepší než na červenec (promiń hanko :D:D) Chci též pochválit dess blogu..je dokonalej....ale teď ke hře. Jde o logickou hru....no a ..

iq Ball :* :
Velmi zajímavý způsob měření IQ. Cílem hry bude dostat herní postavičku k červenobílému terči. Čím méně kliků budete mít a čím rychleji level dokončíte, tím více se vaše IQ zvýší :). V případě zaseknutí stačí zmáčknout klávesu R a level si zopakovat.Prof. Hubert Farnsworth

31. července 2010 v 13:23 | Haňul |  Futurama
nahej007.blog.cz

Senilní, pomatený, zapomnětlivý a narozdíl od svého příbuzného Frye velmi chytrý učitel na Marsovské univerzitě. Nosí brýle s přibližně 50-100 dioptriemi. Má sbírku drátu, z kterých postavil loď Planet Express. Je velmi starý - okolo 160 až 170 let a přestože už byl odvezen na hvězdu blízké smrti, tak si stále užívá života na Zemi. Je majitelem obrovského jmění a v minulosti byl hippie.

Sleduj Futuramu online

Bender Bending Rodriguez

31. července 2010 v 13:22 | Haňul |  Futurama
nahej007.blog.cz
Původem robot z Mexika, naprogramovaný na ohýbání železných profilů všeho druhu. Bender, který kouří, pije, krade a má zálibu v robopornografii byl jednu chvíli i u Robomafie. U Planet Express je součástí posádky, kterou vede Leela a působí jeden problém za druhým.

Sleduj Futuramu online

Turonga Leela

31. července 2010 v 13:20 | Haňul |  Futurama
nahej007.blog.cz

Turonga Leela je jednooká kyklopka a zároveň kapitánka vesmírné lodi Planet Express. Stále hledá toho pravého, ale to se jí dvakrát nedaří. Dříve pracovala jako přidělovatelka osudů v kryogenickém centru, ale po setkání s Fryem se rozhodla pro radikální změnu svého života.

Sleduj Futuramu online

Filip J. Fry

30. července 2010 v 12:00 | Haňul |  Futurama
nahej007.blog.cz

Filip J. Fry je hlavní postava seriálu, který je na začátku zmražen na tisíc let v kryogenickém ústavu. Po rozmražení posledního dne roku 2999 zjistí že se ocitl v budoucnosti. Fry neoplývá přílišnou chytrostí a rád posedává s benderem u televize. Pracuje v intergalaktické roznáškové službě Planet Express u svého praprapra... strýce. V minulosti pil colu, která mu třikrát způsobila infarkt, teď pije obrovské množství limonády Slurm.

Sleduj Futuramu online

O Futuramě

30. července 2010 v 9:00 | Haňul |  Futurama
nahej007.blog.cz

Futurama je americký animovaný seriál, který byl v originále vysílán na americké televizi FOX. Tvůrci Futuramy jsou známi především díky svému dalšímu, dnes již dá se říct kultovnímu animovanému seriálu - The Simpsons (Simpsonovi).
První díl seriálu Futurama začíná, když je věčný smolař a poslíček s pizzou Philip J. Fry zmražen na dalších tisíc let v kryogenickém ústavu. Po rozmražení posledního dne roku 2999 zjistí že se ocitl v budoucnosti a dále se dovídá, že má v Novém New Yorku příbuzného, a to svého praprapraprapra... synovce profesora Farnswortha, kterému táhne na sto šedesát let. Ten ho zaměstná ve své intergalaktické doručovací firmě a Fry se tedy se svým "štěstím" opět po tisíci letech stává poslíčkem.
Celý děj Futuramy se tedy odehrává v jednatřicátém století na planetě Země v městě Nový New York, což je obdoba starého New Yorku, který je pohřben hluboko pod svým nástupcem. Všechny díly Futuramy online se odehrávají kolem zmíněné doručovací firmy s názvem Planet Express a jejích příběhů.
Hlavním rozdílem mezi současností a dobou, ve které se odehrává Futurama, je rozhodně možnost létání mezi planetami a dokonce i mezi galaxiemi. Je znám i konec vesmíru, ze kterého je vyhlídka na další, sousední vesmír. Celá planeta Země je jeden stát, jehož prezidentem je hlava bývalého amerického prezident Nixona, která Zemi nejednou přivede do nemalých problémů.
Mezi další hlavní postavy po Fryovi patří tedy jeho praprapra... strýc a Vlastník firmy Planet Express, profesor Farnsworth, který je věčný vynálezce prapodivných věcí. Kapitánem jeho zásilkové lodi je jednooká mutantka Turanga Leela, jako jediná zodpovědná osoba v celé posádce Planet Express. Dalším členem posádky je původem ohýbací robot a nyní kuchař lodi Bender Bending Rodriguez. Nevychovaný robot vyrobený v mexiku je věčný alkoholik a kuřák, který dostává obvykle své kolegy do potíží. Firemním lékařem je Dr. Zoidberg, který je ostatními opomíjen. Na stáži v Planet Express je Amy Wongová, dcera miliardáře pana Wonga a manažerem firmy je Hermes Condrad.

Sleduj Futuramu online

Diplom pro Gregorix

30. července 2010 v 8:15 | Haňul |  Pro vás
Nevěděla sem co takže se ti na diplom dala kusovku. Doufám, že neva =)

nahej007.blog.cz
Snad se líbí =D =)

Poslední nepřednastavený článek

29. července 2010 v 21:13 | Haňul |  Deníček =x
nahej007.blog.cz
Protože na týden odjíždím na rodinou dovolenou =( =D rozhodla sem se přednastavovat články (jak říkala Baružka v jednom z komentářů) protože mi fantazie vypověděla službu bude příští tejden ve stylu Futuramy. Zejtra sem sem nedostanu vstanu asi někdy ve 12 =D pak budu balit dárky (pro Báru a Nikolu =*) a ještě budu balit věci na dovču. A pak jedem d Tesca páč se mi povedlo spadnout z postele a zničit si brejle =( Takže mě bolí oči, protože v nich mam čočky. Jinak sem upravovala fotky, takže to co vidíte na tom avataru sem já =D No tak se mějte, já padam! kisses

Info: Na každý den sem nastavila 3 články! V 09:00, ve 12:00 a v 16:00. Mějte se pp

P.S. Elí prosím změnila bys u Gregorix tu žabičku. Díky =*
P.P.S. Elí, Niki, Evi: Udělala sem 3 ikony tak jednu vyberte a zbytek smažte. Díky =)

Chceš lay?

29. července 2010 v 17:19 | Haňul |  Lays for you
Chceš lay? Jestli chceš lay právě od nás napiš s čím a jak by měl asi vypadat. Můžeš se podívat na ty co sme už vyrobily a třeba se ti nějaký z nich zalíbí =) Neříkám, že sme nejlepší, ale...=D Je spousta blogů kde mají profesionální dess, ale někde ho na přání nedělají... =D Naše dessy najdeš TADY nebo v Deníčku (odkazy ještě přidám)

Avatary =o

29. července 2010 v 17:08 | Haňul |  Obrázky 8)

Butonky

29. července 2010 v 16:53 | Haňul |  Obrázky 8)
c.č.

Chceš ikonu?

29. července 2010 v 16:43 | Haňul |  Icons for your
Jestli chceš ikonku stačí napsat do komentářů. Napiš na jaký blog má ikona odkazovat a odkaz na obrázek. Nemáš žádný vybraný? Můžeme ti ho vyrobit anebo si vyber:  TADY, TADY nebo TADY =D

Icons for anetka-jahodova

29. července 2010 v 16:06 | Haňul |  Icons for your

Nevěděla sem jestli chceš na tu modrou něco napsat takže tam nic neni =D Jestli tam budeš něco chtít stačí napsat =)

Nové SB!

29. července 2010 v 14:53 | Haňul |  Deníček =x
Takže ráda bych vás informavala o tom, že máme new SB. Je to Greogrix a její blog najdete TADY. Má moc hezkej blog takže se určo koukněte. Já se du taky kouknout, ale na Futuramu =D

Diplom bude až budu vědět co na něj..

Dárek, Baružka má zakázáno číst! =D

29. července 2010 v 14:21 | Haňul |  Rady
Takže už sem dlouho nic nepřidala. Nápady nemam žádný a dostala sem ze sebe akorát tenhle debilní článek. Tak snad se to bude líbit. Aby to nebyla taková nuda máte tu pár fotek z oslavy (ta oslava nebyla moje, ale Elišky...ta měla vždycky ty nejlepší oslavy =)) Jinak to v tom modrym tričku sem já (sou to asi rok starý fotky). Thanx for comments =*

Prázdniny aneb rychlá změna plánu..:*

21. července 2010 v 17:55 | Evízna |  Deníček =x

Ahoj, jsou prázdniny a jak tak uvažuju většina z vás byla někde u vody, na táboře, u moře na chatě u babičky a co já vím kde, třeba ještě někde budete....za čas budou třeba prázdniny na měsíci...ale teď žiju v přitomnosti. Já jsem měla na prázdniny akorát mojí střídavou péči a to jest mámaxtátaxmámaxtáta no to samé co mám každý rok do mých 18 let...Občas tejden u babi, výlet na bolevák, taky jsem si slíbila že si udělám náskok v povinné literatuře... Pak tu byl mámi a táty seznam:
1)Uklízení
2) Pomáhání
3) Být hodná a ke konci prázdnin se učit, abych ve škole jako první známky neschytala pětky

Prostě být vzorná holčička apod.
http://4.bp.blogspot.com/_smSA63Z5-KA/Su-lQNi2REI/AAAAAAAAADI/ct9S8EBYeuo/s400/ist2_6835800-happy-cartoon-girl-packed-for-school.jpg
Místo toho jsem svůj strávený a nudný čas trávila u počítače:
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2476571/2/istockphoto_2476571-cartoon-girl-using-laptop-vector.jpg
Nebo jsem neustále chodila pro zmrzlinu:
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/9627726/2/istockphoto_9627726-cartoon-girl-eating-ice-cream.jpg
A co já vím samé nudné věci včetně televize ve které kromě Evy a Vaška a reklam na huboucí stroje nic jiného nedávali.....No jasně, šlo si domluvit nějakou tu párty s děvčaty:
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3863080/2/istockphoto_3863080-four-cartoon-girl-heads.jpg
Ale každá rodina měla své plány. No jasně nejlepší to bylo u babi s dědou...
Důvody?:
1) BAZÉN
http://blogs.trb.com/community/news/weston/forum/cartoon-girl-swimming-underwater-small.jpg
2) SESTŘENKA
http://aka.weightwatchers.com/images/1033/dynamic/articles/2009/06/HungryGirl_blog_n_lg.jpg
3) MOHLI JSME SE SPOLU NUDIT, A NEBO ZASE SPOLU NĚCO DĚLAT...ZÁBAVU..
http://www.fordesigner.com/pic/zip/20093272231236277801.jpg

kKdyž v tom mi ta moje setřenka nabídla výlet....Začalo to normálními slovy :" Hele Evi.." .."No?"..."Co dělláš 18.8.-29.8.2010?" ..."No nudim se? Heh..? " ...." Fajn , jedeš s námi DO TRPANJE , DO CHORVATSKA"
Jo taky jsem tomu vůbec nemohla uvěřit. Když jsem se jí asi po 5 ptala jestli to není spožděnej apríl uvěřila jsem! Znovu se podívám k moří po 4 letech! A pojedu se sestřenkou Elí! Skvělí....

Už jsem to viděla.....
http://mi9.com/datawallpapers/data/8/533/1161507077/haru-cartoon-girl_1024x768.jpg

http://mi9.com/datawallpapers/data/8/551/1151572008/fashion-cartoon-girl_1024x768.jpg
http://bluefrontdoor.co.uk/gallery6-pics/girl2.jpg

http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2030913/2/istockphoto_2030913-the-family-on-car-vacation-to-beach-cartoon.jpg

No jo ale já nemám pas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak jsme to museli zařídit...několikrát jsem propadla panice že ho nakonec nebudu mít apod..ale naštěstí ho mám, ještě sice né doma ale brzo bude :)


A tak se moc těším co vám budu povídat...dám vám sem nějaké obrázky Trpanje...a vám holkám se omlouvám že se pořád chlubim a pořád to říkám ale já mám tak strašně velkou radost až je to nezákoné...:*♥♥♥

http://www.dubrovnik-tours.info/images/trpanj.jpg

http://www.cronatur.com/resort/trpanj.jpg

http://videoreklama.info/trpanj/apartaments-bubalo/foto/1425foto7.jpg

click to zoom

:D:D již brzy na nahej007:D:D


Americká inteligence...Doporučuji

21. července 2010 v 17:20 | Evízna |  Videa
Teď jsem nasraná. Když se to tak vezme tak nás zasraná amerika řídí....při hodině s Blailem po nás chtěl takový věci a tady jedna ženská neví co je to velká Británie!!!!:D:D:D:D OMG koukněte se Američtí velikáni.......
Ano šéfe - hlášky 10 nej

21. července 2010 v 17:03 | Evízna |  Ostatní
:D:D Zdeněk Pohlreich - Ano šéfe:D:D a jeho 10 nej hlášek10. Se to tady přede mnou houpe jak voslí penis.


9. Soudruzi z NDR si taky stály za trabantem, a jak to dopadlo.

8. To je taková bomba, že se z toho venku bagry zastavěj.


7. Blíží se podzim, začínají padat kameramani. (na kameramana)

6. Tohle když koupíme, tak holky budou mít kalhotky dole ve vteřině.


5. Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský 
trikolóry. Ale todle to jsem teda ještě neviděl.


4. To je tak strašně dobrý, že jsem to spolknul bez 
rozkousání.


3. Venku je zima, že by tam nastyd i lední medvěd.


2. O tom radši nebudu mluvit, bych si nerad získal imidž sprosťáka.


1. Ty to tam sypeš jak Babica...

10 věcí co by jste neměli dělat na záchodě

21. července 2010 v 16:57 | Evízna |  Videa
:D:D u tohohletoho chčiju...:D:D

Proč by měl být Homer Simpson příštím prezidentem

21. července 2010 v 16:56 | Evízna |  Simpsonovi
10 důvodů proč by měl být Homer Simpson příštím prezidentem ...vypadá to že chce skončit s kariérou v jaderné továrně pana BURNSE...

Británie má talent - Natalie Okri

21. července 2010 v 16:52 | Evízna |  Videa
........dokonalý.....

Suprová reklama - Doporučuji

21. července 2010 v 16:47 | Evízna |  Videa
Zdravim, zdravim dlouho jsem tu nebyla já to vím,a tohle jsem našla na internetu (přes Fejsbůk)
Skvělá reklama - já se při ní vždycky musím smát...


Další kusovka

12. července 2010 v 18:36 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Tak tady máte další kusovku (cč). Myslim si, že je povedená takže se určitě podívejte! Jinak sem se chtěla zeptat !VŠECH! co sem zabloudí: chodily by ste sem víc kdyby se tu objevil fotoromán nebo nějaký videa (--> co my natočíme)??? Předem díky

Homer a dietní pilulky

12. července 2010 v 16:17 | Haňul |  Simpsonovi

POLOPOZASTAVENO!

3. července 2010 v 8:01 | Haňul |  Deníček =x
Protože sou prázniny a my někam odjízdímě bude blog polopozastavený. POLO proto že když se vrátíme domů něco vám napíšem =) Tak se mějte pp

Bříško

2. července 2010 v 11:24 | Haňul |  Simpsonovi

Homer - ženská vs. chlap =D

2. července 2010 v 11:23 | Haňul |  Simpsonovi

Bartovo zrození

2. července 2010 v 11:21 | Haňul |  Simpsonovi

Představy =D

2. července 2010 v 11:20 | Haňul |  Simpsonovi

Homer kanec =D

2. července 2010 v 11:19 | Haňul |  Simpsonovi

Půlnoční a první prázdninovej článek!!

2. července 2010 v 0:00 | Haňul |  Deníček =x
Tak právě oficiálně (podle datumu) začaly prázdniny!! Páč nemam nějakou kecací náladu tak vám sem akorát hodit Kanikuly (napadá někoho něco jinýho??) a reklamu od vodafonu =D my nemáme tarifní, ale školní volno ;) tak si to užívejte! A mějte se fanfárově!!"Když táhne losos za milou, neuhne ani před pilou..."

Hra s Garfieldem

1. července 2010 v 19:47 | Haňul |  Hry
Eliza mi svěřila děsně těžkej úkol =D vybrat hru měsíce =D Nakonec sem vybrala Garfielda páč je úúžasnej! =D No ale ke hře. Úkolem je obletět svět na 6 kopů. Mě osobně co celkem šlo =) ale zvlánu tak třičtvrtě páč mi to kazí Odie =( Díky němu je právě ta hra těžká.

A odkaz: HRAJ ZDE

01.07.2010 19:59  -> Do dnešního dne do 19:57 sem nevěřila, že de dohrát Garfielda. Právě se mi to povedlo!!! =D Btw doporučuju v Japonku. Malinko kopnout a pak si do boou kopat lidi mezi sebou a Odie vám ani nemůže sebrat míč =)

Sweeeeeeeeeet!!!

1. července 2010 v 10:44 | Eliza |  RoztomilýApple
Obrázek “http://th163.photobucket.com/albums/t294/MORGUEMORGUE/th_thmonkey.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th159.photobucket.com/albums/t153/tazzadevil/th_yociexp108.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://th156.photobucket.com/albums/t21/ikadarkangel/th_thsniffle.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Práázniny

1. července 2010 v 9:23 | Haňul |  Deníček =x
Takže...=D chtěla bych vám říct, že sem včera přednastavila článek na půlnoc ;) No, ale omylsem sem ho nastavila na 2.7. =( Takže kolem půlnoci ho tady můžete čekat =D

Prosím nech tu na památku koment

love-7.gif image by Saliskonota thinkheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoBouncing bunny17-2.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoloveyouuukisseslaugh-2.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko03.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vampthawake-1.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskosuperman1aberry.gif image by Salisko1af.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoPixels692Image Hosted by ImageShack.us1aberry.gif image by Salisko
Adoptovaný pixelky:
Haňule Milka Shaun GiraffeAmykočka nebo co to jeLussy Grace