Září 2010

Zápis Fan club - výběr témat :) nezávazná přihláška :)

30. září 2010 v 22:11 | Eliza
Témata na Fan club jsou hotová! Tady jsou: :)
1.      Beyonce (celebrita - žena) na 20%
2.      Simpsons (žlutá rodinka) na 50%
3.      Sweet (sladkosti a jídlo) na 60%
4.      Colours (barevný svět) na 80%
5.      Nature (svět kolem nás) na 70%

Na ...% znamená jakou to má možnost aby z tohoho byl fan club (to zní divně, ale doufám že mě chápete:))
   
 Nyní se můžete zapisovat. Přihláška - vzor:
1.      Přezdívka, věk
2.      blog
3.      téma (viz nahoře 1.,2. atd…)
4.      otázky?

Zápis je jen proto abychom viděli kolik vás bude a co by vás zajímalo. Přihláška není závazná!!!Vyber si a já ti pak napíšu na blog jak to dopadlo.

P.S. Malá návnada, abyste se zapsali:
Avatarék :D (k tématu co si vyereš) a pokud budeš chtít udělám ti z toho ikonku, ale to se pak domluvíme. Halvně mi to přimomeň , protože já sem děsně sklerotická...:D

Kometujte na téma Fan club!!

30. září 2010 v 19:23 | Eliška |  Deníček =x
nahej007.blog.cz
Ahojky!! Potřebuju nutně Váš názor… Koukala jsem na různé blogy i na SB
a všimla jsem si, že některé blogařky mají Fan club. Potřebovala bych vědět jestli by měl někdo chuť se do Fan clubu zapsat. Byl by třeba o nějakým filmu nebo o celebritě. Tak co vy na to? Dyštak mi i napište pro inspiraci, o čem by to mělo teda být.
Samozřejmě se vám ozvu na blog , jak to s tim vypadá a jestli se můžete zapsat. Nepočítejte s tim na 100% ale tak na 60%.
Komentujte co nejdřív, potřebujju to fakt vědět!! Díkys moc =*

Děsně inteligentní Haňule :D

30. září 2010 v 18:47 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Článek jenom tak k zamyšlení... Nikoho nenutím to číst, páč to bude nejspíš zase strááášně dlouhý :D Psala sem to vlastně kvůli sobě, abych se ujistila že je to pravda :D :) Jo jasně, vim, že sem pako, ale já jiná nebudu :)

Co je to WC? :D

30. září 2010 v 16:55 | Haňul |  Ftípky =D
Jedna anglická dáma chtěla před válkou strávit letní dny v Německu, a tak napsala jednomu venkovskému učiteli dopis, ve kterém se tázala na vše. Také chtěla vědět, mají-li v tom domě, kde chtěla bydlet, WC. Učitel dobře neovládal angličtinu a neznal význam té zkratky. Lidí, kterých se zeptal, také nevěděli. Po dlouhém přemýšlení ho napadlo, že to patrně znamená Wesley Church (kostel).
A takto odepsal:

"WC se u nás nachází 7 mil od našeho domu, uprostřed jedlového háje v překrásné krajině. Jest otevřen 2x týdně, v úterý a ve čtvrtek. Chápu, že je to pro Vás nepříjemné, je-li to vaším zvykem chodit pravidelně, ale zajisté se přesvědčíte, že je to krásný výlet. Hodně lidí si s sebou bere oběd a zůstává tam přesčas. V létě je obyčejně návštěvnost veliká a proto bych vám radil, abyste chodila brzy. Je tam 60 míst k sezení, ale pokud přijdete pozdě je tam dost míst i k stání. Radil bych vám, abyste chodila ve čtvrtek, poněvadž je v ten den varhaní doprovod. Po celém okolí jsou slyšet i ty nejjemnější zvuky. Opatřím Vám s radostí to nejlepší místo a bude mi potěšením sedět vedle Vás."

V baru... :D

29. září 2010 v 15:30 | Haňul |  Ftípky =D
nahej007.blog.cz

Sedím jako vždy v mém denním lokálu u baru. Náhle přijde dovnitř ta nejkrásnější žena, kterou jsem do té doby nespatřil. Přemýšlím, jak bych ji mohl oslovit, nakonec jí nechám od vrchního přinést tu nejdražší láhev šampaňského, kterou lokál nabízí. S poznámkou na lístečku, že bych ji rád s ní společně vypil.
Přečte lísteček, usměje se na mně a nechá mně od vrchního přinést lísteček zpátky. Na něm stojí psáno: "Vážený pane, abych s Vámi tuto láhev společně vypila, musí ve vaší garáži stát Mercedes, na Vašem bankovním kontě musí být jeden milion US-dolarů, ve vašich kalhotech se musí nacházet 17 cm a vilka na Kanárských ostrovech by také nebyla závadou". Přečtu s úsměvem její poznámku a píši zpátky: "Vážená paní, v mé garáži se nachází jeden Porsche, jeden Ferrari a jeden Mercedes. Na mých 8 bankovních kontech se nachází na každém po 2 milionech US-dolarů, jednu vilku mám na Bali, další v Římě, jednu na Floridě a jednu ještě v Rakousku" Ale N I K D Y ! ! ! v životě, ani pro tu nejkrásnější ženu světa, bych si nenechal uřezat 6 cm ...

Poslední AHOJ dne! xD

28. září 2010 v 20:44 | Eliška |  Elišky 13. komnata
nahej007.blog.cz

Čau lidi! takže jak ste si mohli povšimnout, dělám reklamy nebo aspoň se snažím propagovat blog. Dala jsem vám nabídku reklamy, ale nikdo asi nechce. Zapoměla sem tam napsat že ta reklama může být i u nás na blogu, ale to váš blog by musel být moc hezký a abyste na něj chodili a přidávali články. Nabídka není jen pro SB, ale i pro lidi , kteří se zabloudí... Možná je to další příležitost získat new SB!!!
Myslim že taková příležitost se už nemusí naskytnout !
Další možnost jak získat SB je zapojení se do soutěže!! A máme hned na výběr!

1. SOND (soutěž o nej desing)
    icon:

2. MAXI soutěž (soutěž na kola)
   icon:

Přihlášky do těchto soutěží jsou zdarma a zcela nezávazné, můžete se kdykoliv odhlásit a my vám dáme min i doplom za účast! Když vytrváte až do konce dostanete diplom velký a ještě k tomu nějaké ceny!!! takže se nezapomeňte kouknout!!!

Omlovám se, že Elišce kazim článek, ale u maxi soutěže možná obětuju nějakou tu korunu, abyste mohli vyhrát i nějaké reálné ceny ;)  Jaké budou ceny vážně ještě nevím, ale počítám, že nějaký náhdelní, přívěšky, náušnice... A možná i oblečení!

Icon for SOND

28. září 2010 v 18:57 | Elísek

A ikonka pro SOND je taky na světě!!

Icon for Maxi soutěž

28. září 2010 v 18:52 | Elísek

A ikonka na MAXI SOUTĚŽ je na světě!!!

Bude ikonka na SOND a na maxi soutěž

28. září 2010 v 18:49 | Eliška |  Ostatní
Takže nadpis mluví za vše a teď obrázky na ikonky!!

Sond:
nahej007.blog.cz

Maxi soutěž:
nahej007.blog.cz

Snažila jsem se aby se to Hance líbilo.....doufám že se líbí <3

New kamera, já v anime a další věcičky

28. září 2010 v 18:26 | Eliza |  Elišky 13. komnata
Čau děckááá máme novou kameru!!! Hezčí je ta stará ale neva....:) zdroj: zde

Jinak scháním llidi na SB, ale seženu si je sama. Takže mi sem nepište jestli máte zájem, teda pokud byste to fakt chtěli a pokud byste sem chodili hodně často.... Za chvíli pudu na úklid pokoje (vůbec se mi nechce...:(

Jo  a chceš vidět jak vypadám v anime? tak mrkej!!!


Krásný.... udělala mi to Saso-chan.....naše SB, ke kterému chodím nejčastějš....hezkej blog
   |
<-

---> doufám že nevadí, že jsem uveřejnila  foto....  Tak se mějte a zapojte se do SOND (aby už mohla konečně začít....:)

Ta-talent-mánia vs. Česko Slovensko má talent

28. září 2010 v 13:14 | Haňul |  Téma týdne
Abych pravdu řekla, téma tohohle týdne se mi ani trochu nelíbí. Talentmanii nesleduju a navíc mi příde, že je to nefér vůči ČS má talent, ale co já vim, třeba čeká příští týden. Uvidíme. Ale neni to jediný důvod proč sem proti. Témata týdne vždy věci k zamyšlení, ale jak se mám zamyslet nad Talentmanií?! No ale něco sem k tomu napsala. A možná se to většině nebude líbit, ale co... Téma týdne je tu od toho aby sem řekli svoje názory, nebo ne?!

Obrázky z písku <3

28. září 2010 v 12:39 | Haňul |  Videa
Tak to je úžasný! Mě se to strašně líbí :) :)*


Pár videí při kterých se mi vrací vzpomínky.... :)

28. září 2010 v 11:19 | Haňul |  Haničky 13. komnata


Kdo by si to nepamatoval :D Aneb soupeření Novy a Primy - Vyvolení vs. Big Brother
Vždycky sem se dívala u babičky...doma sem nemohla. Seděla sem v maxi křesle, jedla zmražený maliny, koukala se na to co sem nemohla a nic mi nechybělo...Tenhle pocit už sem dlouho nezažila :( Šťasná sem byla, ale k dokonalosti mi pořád něco chybí...


Pamatuju si jak sem měla dovoleno koukat se na finále. Měla sem z toho strašnou radost :D :)


Disney pohádky jedna z věcí, kterej sem obětovala svoje mládí <3 Ještě teď mam doma knížku s Disney princeznama a i když jí nečtu za nic na světě bych se jí nevzdala :D <3

MAXI soutěž - Officiální přihláška

27. září 2010 v 18:15 | Haňul |  Poznávačky
Nedivte se, že je to v Poznávačkach, ale budem to muset přejmenovat :D K věci. Jestli chcete můžete se přihlásit do MAXI soutěže, maxi se to nejmenuje protože bude soutěžit 50 lidí. Myslim, že kolem deseti to bude ideální. :)

Pravidla: O čem to vlastně je? Takovej muj nápad... V každém kole dostanete jeden úkol. Na ten budete mít čas cca týden. (Když po vás budu chtít např. článek nebo fotky čas se prodlouží ;) ) A aby bylo vysvětlování snažší dám vám sem příklad. (Někdo ho už zná, ale v když je tohle officiální musí bejt i tady, ne?! :D)

Když se jednoho kola nebudete chcít zapojit stačí napsat nevím nebo nechci...

Když nevíte a nic nenapíše nedostáváte nic, ale když napíšete do komentářů nevím dostávete jako cenu útěchy 1 bod ;) Svoje skoré si můžete vylepšit i komentováním jiných článků na blogu* ;) Za každý komentář máte 2 body (reklamy se nepočítají, ale když do komentů napíšete reakci k článku + odkaz, že chce někde dát hlas body dostanete ;) )

První kolo bude (např.) poznávačka:
Kdo jako první napíše, že je to Marta Jandová dostane např. 15 bodů, další 14...

Druhé kolo (zase jenom příklad):
  1. Kdo je na obrázku? (poradím iniciály - MF)
  2. Kolik je jí let? 
  3. Dva filmy, ve kterých hrála?
  4. Je vdaná?
  5. Kolik má dětí?
Třetí kolo: Vyfoť fotku na téma
Porotu si zařídím...(kdyby se chtěli přihlásit i holky)
Nevadí nikomu, že porota bude ve 3?

*Je to proto, že kdyby někdo neměl v malíčku nějakou celebritu nemusí přicházet o body, ale může si je nasbírat ;)

Jinak už počítam s saso-chan, Bonbooonkem a _ MaGGie♥HEARTZ_  Niki a děkuju, že se přihlásily ;)

A ceny? Kromě těch blogových, jako sou diplomy atd. možná budou i ty reálné. Jako třeba NÁHRDELNÍKY, nějaká ta KOSMETIKA a možná i OBLEČENÍ! Hlasujte v anketě co by se vám líbilo vyhrát ;)
P.S. Ty reálné ceny nejsou jisté, koneckonců pořád ještě musím poslouchat rodiče ;D


Chceš se přihlásit? Není problém, ale napiš mi do kometářů tohle:
1. Přezdívka
2. Blog (nebo něco kam ti můžu dát vědět)

Díky všem :)


Kiera Knightley aneb Asi jsem se zbláznila..xD

27. září 2010 v 15:27 | Eliška |  Elišky 13. komnata
nahej007.blog.cz

Ahojky! Už jsem pochopila "hanky soutěž" a je docela dobrá...možná bych něco přidala.Trošku sem nepochopila to hodnocení, ale to mi snad ještě dojde (Že ti něco nedojde, není chyba český pošty :D)
Můžete se už zapisovat do SOND! A ještě nevím jestli se můžete zapisovat do tý hanky soutěže (ale asi jo)! Všechny naše SB jsem dneska oběhla a dala jim do komentíků reklamku na SOND, tak doufám, že se na mě nezlobí, že sem jim to nedala do rubriky Reklamy. A dneska se mi začala líbit Kiera Knightley! Ne že bych byla na holky....ale víte jak je nějaká holka posedlá třeba Vanessou, tak já Kierou ( ne posedlá - líbí se mi) A hlavně v Pirátech z Karibiku. Vím co si myslíte: "CVOK"

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Tak já se du mučit pp http://i10.photobucket.com/albums/a116/doenerbude/Wallpaper/naughtybutnice.jpg

Soutěž?

27. září 2010 v 13:18 | Haňul |  Deníček =x
Tak mě napadlo uspořád takovou menší MAXI soutěž. Byla by asi hlavně pro naše SB. Proč MAXI? Bylo by víc kol. První byla byla třeba poznávačka. Ve druhý bych po vás chtěla třeba článek (aby to bylo snažší byl by nejspíš na stejné téma jako téma týdne. Jinak by se určitě mohli přihlásit i ostatní :) Stačí napsat: přezdívku a blog. Co vy na to?? Kdo z vás by se přihlásil?? :) Díky Haňule

Téma týdne: Naděje

27. září 2010 v 13:06 | Evouš |  Téma týdne

www.nahej007.blog.cz

Zdravím
Tak jsem tu zase dlouho nebyla, střídavá péče je něco jako faktor strachu, PSYCHO, protože každý týden si balit věci do kufru, který se mi již rozpadá před očima je k pláči, ale být u jednoho z rodičů pořád? Nevidět toho druhého? Otřesné. Zkuste se sami zamyslet, koho máte radši, a pokud své rodiče milujete (i když jsou často otravní s těma jejich kecama :D), tak by ste se nedokázali rozhodnout kterého máte radši. Ale teď už žvatlám úplně o něčem jiném.

Téma týdne je naděje. Kdyby tu nebyla naděje, byli by jsme všichni asi mrtví. Bez naděje, totiž nic nejde. Naděje prý umírá jako poslední. Co když umře? Je to prosté,člověk pak už v sebe sama nevěří, a když jde třeba o něco důležitého, či když naději nemají, jsou schopní si vzít i vlastní život.


Ke ČLÁNKU: jsou připojeny obrázky téma naděje....

nahej007.blog.czSOND

27. září 2010 v 12:33 | Eliška
nahej007.blog.cz
A máme tu new SOND!!! Soutěž o nej dess začíná!!! :D
Chceš vyhrát super ceny a diplom? Chceš nám ukázat svůj úžasný dess? Chceš se zapojit do soutěže??? Tak klikni na celý článek, napiš do komentů a vyhraj!!!
Stačí dodržet jednoduchá pravidla!
Ty najdeš v c.č. spolu s cenama!

Můžeš se začít přihlašovat dnes v 13:00 hod.
Držíme ti palce a napíšeme ti na blog až soutěž začne!


Layout 1.1 - Misery

27. září 2010 v 12:33 | Haňul |  Layouty
Tak opět sem něco stvořila :D Všichni máte určitě radost :D Ani nevím proč se to menuje Misery, každopádně se mi název líbí :)
    Chceš vidět jak vypadá na blogu? KLIK
nahej007.blog.cz

Info....krááááátkéééé

27. září 2010 v 12:06 | Elísek |  Elišky 13. komnata
bubles

Ahoj lidičky! Tak jak si užíváte prodloužený víkend? Já celkem dobře až na to, že příští týden píšem 3 testy a musím se učit. Jo a jelikož se nikdo nechce zapojit do SONČ tak jí ruším. Škoda... No ale co pořád zůstává jsou pixelky k adopci. Už jich je jenom 49!!! Můžete se těšit na SOND (soutěž o nej dess). Čekejte ho dnes nebo zítra...nwm jak budu mít čas. Pár informací k tomu. Může být max 15 soutěžících a budou 3 kola.
Hodnotit budu já ale vždy se pozeptám holek, na jejich názor. Pokud si u nás necháte udělat lay, tak vás nemůžeme započítat do soutěže!!!
Doufám že tato soutěž bude uspěšnější! A samozřejmě bonus! c.č.


Něco pro zasmátí :D

27. září 2010 v 12:05 | Haňul |  Ftípky =D
ÁÁÁ! Už asi půl hodiny čekam až mi žačne Monk! Telku sem pustila ve 30 něco (Monk začíná v 11:40) dávali Talentmanii. No tak sem to vydržela do konce a těšila se na Monka. Ale ne! V 11:50 (oficiálně už 10 minut běží Monk!) ještě pusti Tescomu! A Můj přitel Monk je jako kde?! Jestli vám taky po ránu zkazil náladu (u mě to byla Nova) tak tohle určitě oceníte ;) Jinak příští tejden by na vás měli čekat vtipy ;) a obrázky z písku (= úžasný!) Tak mi držtě palce, snad už to po 20 minutách začne. :)

K nakousnutí <3

26. září 2010 v 12:00 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Jestli už hodinu hledáte něco k snídani. Máte strašněj hlad a chuť na něco sadkýho, nemáte doma vůbec nic k jídlu a nemůžete si jít nic koupit, protože nemáte peněženku (= přesně můj případ) tak mě asi zabijete... ÁÁÁ já chci taky!První adoptovaná pixelka!

26. září 2010 v 11:48 | Haňul |  Články
Tak a máme tady první adoptovanou pixelku!
Je to Vločka a adoptovala si ji Karolline :*

Lay pro Moninku verze 2

25. září 2010 v 22:31 | Haňul |  Lays for you
Trošku sem to poupravila ;)

Záhlavý
nahej007.blog.cz

Lay pro Moninku

25. září 2010 v 19:09 | Haňul |  Lays for you
Tak sem se pokusila něco vytvořit. Dělala sem to narychlo... Budeme psát 3 testy takže... Snad se líbí, klidně udělam ještě něco jinýho :)  ...ale neslibuju, že se to povede (jenom prostě neni čas :( )

Záhlavý
nahej007.blog.cz

Jen tak přemýšlím...

25. září 2010 v 17:40 | Haňul |  Haničky 13. komnata
...jestli sme správně náhodou nenapsala nadpis blbě :D
  
nahej007.blog.cz

Jako vždy sem nejdřív děsně vtipná a pak ironická, ale snad ste si zvykli :D Právě sem přijela od babi a dědy a z návštěvy Prokůpka -> ten nejlepší bratranec co mam (neni mu dvacet a je děsně roztomilej :D), kouknu na blog a 6 lidí online. Co se to děje? Sem strašně příjemně překvapená :) Všem těm dobrým duším děkuju a snad se vám tu líbí ;DNa téma: Boty + spoustu další "děsně zajímavých" blbostí :D

24. září 2010 v 22:03 | Haňulka |  Haničky 13. komnata
!VAROVÁNÍ! Po tomhle článku si asi budete myslet, že sem strašně namyšlená, blbá atd. bárbíra, ale věřte, že ve škutečnosti je to jinak (snad :D) Název článku se mi vůbec nepodobá, ale obsah snad jo :D

Ahoj lidičky!

24. září 2010 v 21:38 | Elísek |  Elišky 13. komnata
Anneb hrabání v rozepsanejch článkach :D Omlovám se Elize, když bude vadit, že sem to zveřejnila ;)


Ahoj! Jak se máte? Doufám že skvěle jako já! A co se dnes událo? Byli jsme se třídou v Nýřanech a řeknu vám nic moc to nebylo....sice to byla docela hezká procházka, ale docela mě naštavla zpáteční cesta! Místo abychom jeli vlakem jsme v dešti běželi na autobus, stihli jsme ho, ale byl docela plnej (až jsme nastoupili :D),ale to je jedno...Přijela jsem domů a dostala jsem pořádnou rýmu:(. Myslim že se z toho jen tak nevyhrabu... Koukala jsem na filmy a teď k večeru jsem zašla na net.Hanička se mi odpoledne svěřila , že jí nejde nastavit lay a tak sem to musela vzít do vlastních rukou! Je to fakt hezký a pestrý lay. No dyštak ho okomentujte! A krásně se nám k dessu hodí Matt. Dneska slaví své polokulatiny, nj je to pět dní!!! Už se z Nikčou těšíme až mu bude 1 rok. Bude oslaváááááá!!! :D Jo pokud tohle čtou (asi jo) i lidi kteří nejsou naše SB a chtějí jimi být tak nám můžete napsat. Přijmeme každého (skoro....jo asi všechny)!!! A ....já radši už končim. Předpokládám že chcete asi nějaký bonus tak tady je c.č. !!

Titulek článku je povinná položka :/ :D

23. září 2010 v 14:54 | Haňulka |  Haničky 13. komnata
Vůbec mě nenapadá název článku :( Ale to už je teď jedno. Momentálně sme na školním vejletě v Praze :D (A hledáme tunely :D) Aby to tu nebylo tak prázdný tak sem se dala do přednastavování. Nemam sbaleno, mamka mi říká abych šla spát a strašně se mi chce na záchod :D No a to hlavní došly mi nápady. Na začátku měsíce sem objevila sešit s jednou povídku co sem napsala o minulých prázkách. Nevim jestli sem jí sem dávala, ale každopádně si jí můžete přečíst v celém článku ;D

nahej007.blog.cz

Je slunečný den. Občas zafouká mírný vánek. Do toho ticha se zničeho nic ozve dupot podpatků. Dupot se zvyšuje a pak se objeví vysoká žena s hnědým odrostlým mikádem. Tvrdě jde za svým cílem. "Leono!" ozve se. Takže žena se jmenuje Leona. Pomalu ale naštvaně se otáčí. Ve tváři má tvrdý výraz a důrazně odpovídá: "Já končím!" Otočí se a ozve se rychlé dupání a klapání podpatků. Vítr odhrne její olivový plášť, pod kterým se skrývají černé kalhoty a krémové triko. To klapání způsobují olivové kozačky na 5 centimetrovém podpatku. Ještě párkrát se ozve Leono a pak vše ztichne. Přestává foukat vítr a malá žena s vysokým mužem se vrací do prosklené budovy.
     Mladík se odloučil hned u vchodu a zabočil do dalších automaticky otevíratelných dveří. Kroky starší blondýny vedou na druhou stranu. Jak kráčí chodbou její blonďatý prošedivělí drdol skáče nahoru a dolů. Je těžké určit jeho původní místo, stejně jako u vlasů, které z drdolu vypadly. Jediné co je na původním místě jsou pramínky vlasů po stanách obličeje. Naštvaně došla k jedné z kanceláří. Vysunula cedulku se jménem a otočila ji. Pomalu otevřela dveře. Vešla do kanceláře, které byla celá vyzdobená fotografiemi, pouze naproti dveřím byla na stěně nepatrná tečka. Nijak výrazná nevěděl o ní nikdo ani teď už vlastně minulá majitelka kanceláře...tedy nevěděl o ní skoro nikdo. Na lísteček na stole načmárala nějaký vzkaz. prohlédla šuplíky stolu. Byli prázdné - stejně jako všechny šanony v poličce. Opřela se o stůl. Rozhlížela se po kanceláři. Všude byli šťastné chvíle zachycené digitálním fotoaparátem. Z pod stolu vytáhla krabici a naskládala do ní fotografie. Vždy si je pořádně prohlédla. U jedné se zasekla. Vytáhla jí z rámečku. Něco jí překvapilo. Pod fotografií byla další. Dlouze si jí prohlížela. Na obličeji byli jasně znát vrásky. Položila rámeček na stůl. Tečka na stěně blikala červeně. Balila dál zbylé věci, no spíš zbylé fotky. Tu zajímavou fotografii dala navrch. Rozhodla se jít na policii. Nikdo tam na ni neměl čas. Po 4 hodinách čekání to vzala. Krabici nesla v rukou, dala si ji do popaží.
Když přišla domů s úlevou jí položila. Ani se po svém domě nerozhlížela. A proč taky. Byla tady kažý den sama. Nikdo ji nevítal. Dokonce ani rybičky si nepořídila. Stačila jí televize. Ovladač měla už u dveří. Televize svítila a hrála. Oči už se jí zavírali a tak poslepu ošla ke gauči. Lehla si. Bíli gauč se rychle barvil do ruda...Ten prudký nával bolesti...Ozývaly se zvuky připomínající kroky po schodech. Pak něko rozříznul krabici. Vyndal z ní rámeček a fotografíí a poslední co bylo slyšet byl zvuk dveří. Za několik dní byla v oknech domu cedule NA PRODEJ a menším písmem dodatek I S NÁBYTKEM. Kromě jednoho gauče...

Ukončení číslo 2: Musela zemřít. Tahle postarší blondýna umřela a to jenom kvůli tomu, že viděla jednu fotograii

Jinak ta blikající tečka to je mini kamera ;D

Bye bye vaše Haňulka

Simpsons kusovky

22. září 2010 v 15:23 | Haňulka |  Simpsonovi
nahej007.blog.cz

Přímý přenos z barvení vlasů :D

21. září 2010 v 14:01 | Haňulka |  Haničky 13. komnata
nahej007.blog.cz
Takže měli tu bejt upravený fotky, ale místo toho vám přináším přímý přes z barvený vlasů. Zcvolka sem se rozhodla si svoje tmavě hnědý vlasy obarvit na černo. Mam svoje vlasy strašně ráda. Asi protože se o ně staram :D No i když…

Na téma cachtání - 1. část

20. září 2010 v 19:17 | Haňulka |  Haničky 13. komnata
Před X lety sem vám slíbila fotky na téma cachtání. Teď sou tady. Rozdělila sem je na 3 části.
1. Upravený fotky
2. Neupravený
3. Ty nejlepší

Omlouvám se za špatný světlo, ale koupelna je koupelna... Snažila sem se toho zbavit ;) Jinak nejvíc se mi líbí ta 5 od konce :)
nahej007.blog.cz
nahej007.blog.cz
nahej007.blog.cz


Ema aneb náš 2. valenth

19. září 2010 v 18:44 | Elísek


Lisa aneb náš valenth

19. září 2010 v 18:05 | Elísek

Prosím nech tu na památku koment

love-7.gif image by Saliskonota thinkheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoBouncing bunny17-2.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoloveyouuukisseslaugh-2.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko03.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vampthawake-1.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskosuperman1aberry.gif image by Salisko1af.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoPixels692Image Hosted by ImageShack.us1aberry.gif image by Salisko
Adoptovaný pixelky:
Haňule Milka Shaun GiraffeAmykočka nebo co to jeLussy Grace