Dobrý vtípky!! =D

15. září 2010 v 16:37 | Nikča |  Ftípky =D
Krokodýl a rybička

Je rybníček a v něm žije krokodýl a zlatá rybka.Jednou rybička povídá krokodýlovi: "Hele Krokodýle,jedu na dovolenou,tak kdyby někdo přišel,tak mu splň jedno přání,prosím tě,díky moc." Krokodýl jenom pokejve hlavou jako že jasná věc.Za tejden se rybička vrátí z dovolený a ptá se krokodýla: "Tak co? Byl tady někdo?"Krokodýl říká: "Jo jenom jeden...chtěl mít péro až na zem,tak jsem mu ukous nohy."


Horolezci

Dva horolezci šplhají nahoru. A ten první povídá: "Ty, Karle, mě se chce na malou." A Karel na to: "Ne nechce" Ten druhý: "Ale chce" Karel: "Tak zkus autosugesci" A ten druhý na to: "Co to je??" Karel: "To je že si budeš říkat nechce se mi na malou, nechce se mi na malou." A ten druhý: "Nechce se mi na malou, nechce se mi na malou, nechce se mi na malou" A Karel: "Neteče to na mě, neteče to na mě, neteče to na mě."


Mladá matka

Přijde 16letá dcera za rodiči, že je těhotná. Otec začne ládovat brokovnici, že si to s dotyčným půjde vyřídit osobně. Najednou před barákem zastaví mercedes, vystoupí zazobanej frajer a jde k jejich domu. Otec otevře, frajer povídá: "Čekám dítě s Vaší dcerou, ale moji rodiče mi zakázali si ji vzít, proto, až se to dítě narodí a bude to kluk, dostane v 18ti letech milion €uro, fungující firmu a limuzinu. Pokud to bude holka, dostane v 18ti letech také milion €uro, síť kosmetických salonů a limuzínu. No a kdyby Vaše dcera náhodou potratila...." Najednou ho otec poplácá po ramenou a vykřikne: "Tak ji holt přefikneš ještě jednou!"


Karty

Víš kdo hrál první karty? Adam a Eva. Eva odkryla list a ukázala srdce. Adam ukázal žalud a přebil ju kulami.


Opravdu mrtvý

Dva lovci jdou lesem, když tu jeden z nich padne na zem. Nehýbe se, nedýchá, vypadá jako bez života. Druhý lovec hned zavolá mobilem ambulanci: "Můj přítel je asi mrtvý,co mám dělat?" - "Uklidněte se,poradím vám,co máte dělat. Nejdříve se přesvědčte,jestli je opravdu mrtvý!" Následuje ticho - a pak zazní výstřel. Lovec se vrátí k telefonu: "Hotovo, co dál?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Prosím nech tu na památku koment

love-7.gif image by Saliskonota thinkheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoBouncing bunny17-2.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoloveyouuukisseslaugh-2.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko03.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vampthawake-1.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskosuperman1aberry.gif image by Salisko1af.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoPixels692Image Hosted by ImageShack.us1aberry.gif image by Salisko
Adoptovaný pixelky:
Haňule Milka Shaun GiraffeAmykočka nebo co to jeLussy Grace