Říjen 2010

Itchy and Scratchy!!! =D

31. října 2010 v 14:03 | Niki xD |  Videa

Neděle, neděle, nedělička

31. října 2010 v 9:32 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Opička//nahej007.blog.cz
Ahoj špuntí! Tak tu máme neděli. Dneska budu dodělávat projekty do školy (občanka - Cesta životem aneb kam jdu, ájina - rodokmen + několik vět :D, fyzika - 3D brýle) a když bude čas musím se podívat na němčinu :/ Aspoň, že ty projekty už mám napsaný a zbejvaj mi dodělat po tý grafický stránce :) Koukám na Vítejte doma. Jednou tam prostě budu dělat! :D Co bych vám tak ještě řekla? Nevím, mám oči jenom pro televizi :)
  Když na to tak koukám mám dojem, že žádné z našich SB nezaznamenalo, že sme skončily ani že sme zpátky. Ale už sem si všimla, že u nás byla BaVi. A za to sem srašně ráda.
  Teď už dávaj Griffiny. Naučila sem se na ně vstávat. Stíhám konec Vítejte doma a po Griffinech je volání mrtvých. NA to už asi koukám radši než na Griffiny :D Už vás tu nebudu oravovat. Splnila sem svojí povinnost...
Vaše HaŇule

Bleskovka č.1

28. října 2010 v 22:33 | Elísek |  Ostatní
A máme tu bleskovku č. 1!!! Myslim, že pravidla všichni znáte...:)
1) modrá/červená
2) špagety/lívance
3) Ferarri/BMW
4) panelák/bytovka
5) 100/1000
6) lev/tygr
7) film/knížka
8) pivo/víno
9) :D/xD
10)/ty
11) co na diplom!!!
ČEKÁM NA PRVNÍCH 5!!!

P.S. Tento článek je až na pátek,ale můžete klidně vyplňovat!!!

NT: Dopis Ježíškovi

28. října 2010 v 11:59 | EvKa |  Evičky 13. komnata
nahej

Slovo Ježíšek u mě vyvolává naprostou bombu emocí jako radostné očekávání, štěstí, radost, krásu apod. Když jsem byla malá tak jsem psala dopis už v srpnu :D , ale to asi každé dítě. Dopis zahrnoval jak spustu pravopisných chyb jako Mylí ježíšku, převrácené s , a mnoho nesmyslných vět. Psala jsem si o všechno, co bylo růžové, nebo plyšové. Česací pana, domeček pro panenky, haldu plyšáků apod. Často, když jsme nemohla s bráchou usnout jsme si povídali o Vánocích.
Ale teď ještě nejsou Vánoce, ale nejvyšší čas napsat ježíškovi...:P Návod jak napsat si přečtěte v celém článku :) - moje vlastní výroba...V článku -obrázky na téma Vánoce ....:)
Get a Berlin look

27. října 2010 v 19:03 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Tak mám na starost středu a vymejšlet se mi nechce. Tak tu máte článek z výletu do Berlína. Niki by vám sem mohla fotky ;)

Článek je schovaný v c.č. :D Ale určit stojí za přečtení ;) Snad..

Belín//©littleperfect.blog.cz
Mezi věci co sem si sbalila do Berlína patřila i trhačka a propiska. Řekla sem si, že si budu psát něco jako deník (dva dny to přece zvládnu), abych vás mohla o všem pečlivě informovat :D Vastávala sem, jak všichni víte v 5 ráno. Běžně vstávam v 7! Povedlo se mi vstát se zpožděním. Do koupelny, kde sem si patlala na oči řasenku přišel otec, ten vyjížděl z domova až v 6:45, takže moh v klidu těch 5 minut počkat, ale evidentně se rozhod, že mi bude jako rodič každýho puberťáka znepříjemnňovat život. Ustoupila sem. Zbytek příprav sem přežila bez větších potíží. Dokonce sem si uhájila converky (až v Berlíně sem zjistila, že v kozačkách by mi zima určitě nebyla). K autobusu sme přijeli ve třičtvrtě (podle matky se zpožděním). Byla tam asi polovina lidí. Chvíli před šestou sme si mohli dojít do školy na záchod. A tak sem začla vystrkovat Niki z autobusu. Když sme vlezly do školy ujistila sem se, že na záchod nepotřebuje (:D) a že jí můžu vzít na mojí akci.

A už je to tu!!!

27. října 2010 v 15:09 | Eliška |  Deníček =x
Takže...od této chvíle platí nový rozvrh blogařek! Dnes má článek přidat Hanka, takže se můžete těšit na NT!!! Omlouvám se, že sem to už neudělala v pondělí, ale musím taky něco přidávat na můj druhý blog, doufám, že to chápete! Naše SB nás už moc neobíhají, ale já se k nim koukám skoro furt :D....no..potřebuju vědět nějaký drby a tak..:) Sice nějaký SB trochu váznou,ale mazat nikoho nebudu, ikdyž se nezapsal do kontroly. Některý si možná řekly, že když tu nic nepřidáváme a možná že sme i skončily, tak proč by sem chodili?! :) Já vím, že sem to asi zavinila já, ale holky si založily taky vlastní blogy a líbí se jim to (jednou by to stejně udělali, protože by nás nebavilo přidávat články na přeplněnej blog. Proto máme v plánu Velkou Rekonstrukci!!! Odhaduju, že bude....asi někdy v listopadu..:) jak budeme mít chuť a čas...:) Z infa je to vše a já se s váma pro dnešek loučím a za chvíli, tu máte hanku! Pokud dorazí :D...a kdyby ne, tak zítra je Evka..V nejhorším případě, mě tu zas máte v pátek a tentokrát s bleskovkou!!! Užijte si středu!!! pp :-*

Uklidňující a logická hra =D

23. října 2010 v 20:03 | Niki xD |  Hry
Čauky =D
Mám pro vás supr hru (možná už jí někdo znáte).. =D
Mě se moc líbí...
Užívejte, pp =*

<script language="javascript" type="text/javascript" src="http://www.onlinovky.cz/vlozit-hru/1369/fishdom"></script>

Rozpis blogařek

22. října 2010 v 20:57 | Elísek |  My x /
Pondělí - Eliza
*   Info, obrázky
Úterý - Niki
*   Videa, vtipy a hry
*   Web: zatím není (?)
Středa - Hanka
*   NT - na téma
Čtvrtek - Evík
*   ...(?)
Pátek - Eliza
*   Bleskovka, Son.. a jiné
Sobota - Niki
*   Videa, vtipy a hry
*   Web: zatím není (?)
Neděle - Evík a Hanka
*   ...(?)
*   NT
         www.littleperfect.blog.cz


Legenda:
? = holky, ozvěte se mi co nejdřív
Web = každá teď máme svůj blog tak nás tam dyštak informujte
první odrážka = na co jsme zaměřené

Byla bych ráda, jestli by mi holky nenapsali na mail nebo sem do komentářů, jestli jim to vyhovuje a jestli budou dál přidávat články na nahej007. Týká se to hlavně Hanky a Evíka.

Tento rozpis bude platný, až napíšu....čekejte to tak v neděli nebo v pondělí...


garfild


Jedeme dááál!!

16. října 2010 v 20:30 | Eliška |  My x /
nahej007.blog.cz
Ahoj! Nadpis mluví za vše..... vypadalo to bledě, ale blog sme opět postavili na nohy. Čeká ho veliká operace. Operující: Já, Hanka a možná eva. Niki asi ne, ikdyž by se nám hodila....

Každá z nás bude mít 2 dny v týdnu: Například já mám pondělí a pátek a hanka má středu a neděli atd. Udělám takovej menší rozpis blogařek a k nim napíšu, co od nich můžete nejvíc očekávat. Samozřejmě se to může měnit.
Doufám, že to takhle bude lepší než předtim. Musím říct že to byl nápad naší Haňulky a já jí moc děkuju :*...

Tak to je asi vše.... mějte se...pp elíza

Rekonstrukce

16. října 2010 v 14:53 | Haňul |  Deníček =x
Jak už ste poznanali z nadpisu můžete čekat rekonstrukci. Dohodli sme se že budem pokračovat. Rekonstrukce bude velká. Rubriky promažeme a nebo je rozdělíme na ty kam budem přispívat a kam ne. Jestli v ondobí rekonstrukce budou přibývat články vám nepovím, ale určitětu budou nové rozcestníky a hledání nových SBéček. Mějte se hezky já du čumět na Haryho :)

Puzzle

15. října 2010 v 21:38 | Eliška |  Co dělat proti nudě?
Ahoj! Baví vás skládat puzzle? Mě to děsně baví.... Připravila jsem pro vás několik obrázků, které si můžete vytisknout,rozstříhat a složit!
Tady jsou:
1) To je dost lehké
nahej007.blog.cz
2)To je podobné tomu prvnímu
nahej007.blog.cz
3)Pro malé děti s možností vybarvení.
nahej007.blog.cz
4)To je docela složitý, ale dá se to.
nahej007.blog.cz
5) Nejtěžší!!!
nahej007.blog.cz
P.S. To poslední je težký i na rozstříhání, ale stojí to za to! Určitě nějaké zkuste!

Mějte se!!! pp Elíza!

Tak teď taky já! =D

14. října 2010 v 18:34 | Niki |  Deníček =x
Ahojky!!!
už sem sem dloooouho nic nepřidala (tak nějak nemam nápady co by sem měla psát i když holky řikaly klidně nějaký kecy)... Právě rozlučkový téma mě přinutilo sem přidat tenhle článek =)
Rozloučit se s timhle blogem se mi opravdu nechce i když vim že je to nejspíš kvůli tomu že sem nepíšu a nic nepřidávam... Nechci tenhle blog rušit... chci aby vydržel co nejdýl (i třeba když níkdo sem nebude nic přidávat)... je to blog našeho mládí!!!! =D a podle mě má Eli pravdu že i když se sem za těch třeba 5 dní nic nepřispěje tak se přese nic nestane!!! možná že návštěvnost klesne ale stejně je to pořád tan náš starej skvělej blog... nezáleží jak vypadá ten blog, nebo jaká je návštěvnost nebo jaký ošklivý komentáře sem někdo napíše (s tim sme se zatim moc nesetkaly) ale je to pořád ten náš blog kterej máme rádi!!!
Nějak hodně sem se rozepsala... ale slibuju že už sem budu něco přidávat ( i když se sem chodim mrknout každej den)... =D
Jinak právě se u nás ve škole chystá pravěký den pro primány... my chystáme taký super mega finále!!! =D Zdar strachu!!!
Tady je odkaz jak vyrobit umělou krev (my jí budem potřebovat opravdu hodně!) : http://www.larp.cz/clanek/368/umela-krev
Tak se mějte a brzy zas něco připíšu nebo přidam... x)

Rozloučení

12. října 2010 v 21:20 | Haňul |  Deníček =x
nahej007.blog.cz
Když sem psala o tom, že by sme možná měli ukončit blog. Nebrala sem to jako hotovou věc. Ale holky nejspíš jo. A tak je na mě, abych se i já pořádně rozloučila. Možná sem tak trochu doufala, že tu bude planej poplach. Tenhle blog bude vždycky ten neoblíbenější co kdy budu mít. A nikdy na něj nezapomenu. Věnovala sem mu část mého života a díky němu vidím jak moc sem se změnila. Díky němu sem se naučila dělat ucházející designy, ikony a spoustu dalších věcí. Nehodlám tot u nějako okecávat. Určitě mi bude chybět. Na novém blogu bude těžké se zabydlet, vybojovat si návštěvnost a tak, ale snad to zvládnu. Ale jako nahej už žádnej blog nebude - protože tady sme se odrazily my všechny. Možná natočim jedno (trapný) rozlučkový video na konec. Už sem plánovala články do příštích dnů, ale pak přišlo něco. A já chtěla uchovat blog nahej stejně jako vzniknul. Tak se mějte hezky. A nezapomentě na nás.
P.S. Tím, že končí blog rozhodně nekončí naše přátelství.


I ten nejtmavší mrak má stříbrný okraj, pokud víme, z jakého úhlu se na něj dívat.


ch j :(

12. října 2010 v 19:51 | Eliška |  Deníček =x
nahej007.blog.cz
Čau, asi byste chtěli omluvu, že jsem sem dlouho nepsala, ale tý se nedočkáte.... protože já sem sem chodila a často. Asi před 10 dny sem napsala kontrolu SB, a od té doby nic, ale to neznamená, že neobíhám, nečtu si články....a tak, prostě jenom nepíšu textíky. Je to proto, že nevím o čem je mám psát.... Hanka sem píše ty svoje NT a ty si ráda přečtu ;), ale už to nejsme my, který sem přidávali spoustu obrázků a poznávaček. Je mi,líto, že si holky myslí, že za to můžu já......ale každej má právo si udělat něco svýho bez ohledu na to, jestli se to těm druhým líbí. (jako moje čepice :D puze příklad.... taky jsem myslela že se nikomu nebude líbit, ale mě zaujala a tak mi připadla do skříně.... ;))Určitě bych blog nerušila, protože to by byla fakt hodně velká škoda.... Nemusíme sem psát dlouatánský články na nějaké téma, nemusíme mít ten nejlepší blog na světě, nemusíme každýmu strkat náš odkaz(i když to dělám nejvíc já ...:)), stačí sem jednou za 4 dny skočit a přihodit sem něco. A já to tak budu dělat, pokud se tenhle blog neztratí v těch smazaných.... Asi už vás to nebaví číst, takže já budu pomalu ale jistě končit.

Vzkaz pro holky: Sorry, jestli si myslíte, že to je kvůli mě.....:((((

Mějte se krásně ppp :-*

Konec - ne kvůli mě

12. října 2010 v 15:45 | EvKa |  Evičky 13. komnata
www.nahej007.blog.cz

Ahoj. Tak jsem dopstala padáka jak se tomu tak říká. Náš blog jak to tak vypadá končí - dostali jsem rozkaz že ten kdo chce si může založit svůj vlastní blog, zkusím to ale vím že nepřežije. Je mi to líto. I když jak správně asi tušíte jsem na Hanku naštvaná a tak se tobě i vám omlouvám že působim naštvaně a omrzele. Prostě Hanka chce mít svůj vlastní blog plný úvach apod. Zním arogantně, pardon, ale tahle zpráva mě šokovala. A mrzí mi to. Chci se s váma rozloučit, také bych s hankou a jejím novým blogem ráda kamarádila, a i s některýminašimi Sbéčky. Jestli nějaký dokážu zařídit a starat se o něj napíšu a informuji vás. Děkuji. Ač jsem zde byla jen chvilku, bylo to tu pěkné, všem moc děkuju!

Do you want end?

12. října 2010 v 14:15 | Haňul |  Deníček =x
nahej007.blog.cz
Asi mě po tomle článku budete nesnášet...Ale možná by bylo nejlepší tenhle blog ukončit. Vydržet na blogu 2 roky je dlouhá doba (zvlášt když tenhle byl úplně první).
Někteří z nás na to kašlou, některé blog, nebaví, někdo se vydal svou vlastní cestou... Možná by sme se měli rozdělit a jít tam kam každá chce. Neříkám, že to bude jednoduchý. Tenhle blog sme založily v době kdy sme spolu kamarádily a pomalu začínaly tušit, že budem nejlepší kámošky. Kdyby se ve finále rozhodli rozdělit se, byla bych ráda kdybych jako svoje SB měla i momentální spolu andminky a jestli by šlo, abych si s sebou vazala pár našich SBéček.
NAHEJ007 bude si u mě v srdíčku u svoje místo zahřál a kdyby náhodol někdy odešel, hodím přes jeho židli deku, aby všichni věděli, že tahle židle je obsazená, a že i když bude nahej007 nenávratně pryč, pořád na téhle židli nikdo nesmí sedět. Protože tohle je židle už je obsazená! ♥

Musím končit - moje klávesnice je mokrá a slaná! :D

P.S. Berte na vědomí, že tohle neni uzavřená věc.

Edwarde, jak si se stal upírem? :D

11. října 2010 v 15:33 | Haňul |  Vtipný obrázky
Nejvíc :D :D Nejvíc se mi to líbí do prvních 4 obrázků :Dnahej007.blog.cz

NT: Co bude dál?

11. října 2010 v 14:20 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Když mi leze něco do hlavy musim psát. To, že mi něco napíšu ještě neznamená, že chci, aby se to stalo...

Night photo

10. října 2010 v 17:59 | Haňul |  Layouty
A poslední dnešní lay. Snažím se je dělat tak, aby vypadali dobře i u větších obrazovek. Tenhle se mi strašně líbí. Má svoje osbní kouzlo ♥
Čím dýl se na něj kouká tím víc si ho začínám oblibovat :D
Až budu mít chvíli čas trchu v layích udělam pořádek :) Můžete se těšit :)
nahej007.blog.cz

Několik zimní layoutů

10. října 2010 v 17:56 | Haňul |  Layouty
Bohužel nastavit jdou jenom první dva :(
Jeden co jde nastavit mi tu chybí...nemůžu ho nikde najít :(
nahej007.blog.cz
nahej007.blog.cz

Podzim

10. října 2010 v 17:52 | Haňul |  Layouty
nahej007.blog.cz
Každá strana je jiná, já vím. Nemohla sem se rozhodnout pro okraje :D

NT: Bombarding for peace is like fucking for virginity!

10. října 2010 v 16:29 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Teď momentálně mam 5 minutovou pauzu tak sem si řekla proč vám sem něco nenapsat? :) Pořád sem šprtim až z toho blbnu :( Snad něco umim... V pondělí píšem ty tři testy tak mi držte palce ;) V těch 5 minutovejch přestávkach dělam i lay. Zatim ma teda hotovej jenom kousíček. Můžete se mrknout ;)
nahej007.blog.cz
Aby ste věděli nad čím se strávila svůj den dám vám se z každého předmětu pár větiček.
nahej007.blog.cz

Děják: 1485 Kutnohorky smír >> mezi husity a katolíky                                                               1517 Svatováclavská smlouva >> mír mezi městy a šlechtou
nahej007.blog.cz

Hudebka: C. Monteverdy >> dovršitel madrigal                                                                             >> napsal 8 knih (zpěvníky madrigalů)
nahej007.blog.cz

Fyzika: Krátkozraké oko >> nevidí na dálku                                                                            f = 10 cm =0,1m     1/0,1 = - 10 D
nahej007.blog.cz

Zemák: Peru - Lima
    > drogy >> kokové plantáže
             > stříbro, ropa, barevné kovy
             > rybolov
nahej007.blog.cz

Infárna: 1943 Howars Aiken (+IBM) Mark 1 >> pravděpodobně použit k výpočtům na atomovou bombu
nahej007.blog.cz

A věty z ájiny si každej dokážete představit ;)


Je mnohem lepší zapomenout, než neustále vzpomínat a trápit se.
Ještě k nadpisu...pro ty co neví co znamená :)↓

Když nás náš vlastní mozek zklame,
ještě strejdu Googla máme :D

Dneska bez NT :(

10. října 2010 v 9:02 | Haňul |  Haničky 13. komnata
wgfvcr
Tak mě tu zase máte. Už vidím to nadšení :D Ale pak se tady celej den nestavím. Příští tejden píšem 6 testů a já v pondělí a úterý moc času nemam takže se musim učit o víkendu. Blee! Aby ste byli tak trochu v obraze píšem test z Dějáku, Fyziky, Hudebky (historie), Zemáku, Infárny, Ájiny. Barevně je to podle dnů ;)
  Včera sem vstávala v půl jedný (odpoledne) :D A dneska? V 8. Chci se koukat na Griffiny, ale začínaj až za hoďku (teď už vlastně za nějakejch 20 minut. Mám i nastavenej budík, ale už sem vzhůru tak ho nebudu potřebovat :)
 Zapoměla sem si ve škole fyziku, ale naštěstí byla online Eliza a tak mi to vyfotila. Kotě tímto i děkuji, zachránila si mě ♥
 Jinak včera na mě blog vybafnul a řek mi, že tu bylo 60 lidí a dneska 63 ;)
 Až budu mít nějaký inteligentní nápady na články tak se ozvu :)
Pádim na konec Vítejte doma. Mějte se :*

Ještě tak trochu k Vítejte doma. Nikdy sem to neviděla celý. Ale stačí mi konce. Neni to jako naše český pořady ke mění domy a byty. Dáte jim všechny prachy co máte, oni přesáhnout o 20 000 a teď jim nemůžete říct, ale my vám ti prachy nedáme! Někde vám změní jenom jednu pitomou místnout. Tady změní celej dům i se zahradou. A v garáži si můžete zahrát basket a máte tam i (jak se tomu říká?? Taková ta světejná tabule kde je skoré). A co víc najdenou se otevřou jezdící dveře a před garáží stojí vás oblíbenej tým. Někdy si to budu muset pustit od začátku :D Jo už mlčim! :D
Pa:*

P.S. Práv dělam takovej jakože noční lay s foťákama. Snad se povede. Jinak mam hotovejch pár zimní, asi se 7 efektama, ale nastavit se dají jenom 2 :( Pak mam ještě jden podzimní. Večer vám je sem dam. :*

Prosím hlasuj!!

9. října 2010 v 22:16 | Elísek |  Elišky 13. komnata

Prosím hlasujte pro Elíska tady!!!

Děkuju mooooooc!!


NT: Hanka píše básně :D

9. října 2010 v 19:10 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Tak dneska mě opět políbila můza :D A jako vždy když něco píšu tak sem nad tim se dešla půl dne, ale půl minuty :D Dneska sem sechtěla dívat na Účastníky zájezdu, ale nenašla sem dvd. Tak aspoň klip.
Mějte se:*

Člověk prochází přítomností se zavázanýma očima. Smí pouze tušit a hádat, co vlastně žije. Teprve později mu odvážou šátek z očí a on, pohlédnuv na minulost, zjistí co žil a jaký to mělo smysl.


Na téma i NT: Konec? + fotky

9. října 2010 v 16:39 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Vím, že vás moje kecací články nebaví, ale...

nahej007.blog.cz
Někdy si říkám proč sem nezrušila blog. Návštěvka je mizerná, s komentářema je to ještě horší. Ale je to místo, kde se můžu vyzpovídat a tím, že to napíšu ulevím saba sobě. Nene to tak, že bych psala typu Milí deníčku, dneska se s NÍM zase jela tramvají a on se na mě pořád koukal, ale pak se zjistila, že to bylo proto, že sem měla za džínama zastrčelej kilometr toaletního papíru. Byl to strašnej trapas a já se pak ve škole rozbrečela a žádnej kluk mě nechtěl utěšit. Za a) nejezdim do školy tramvají, za b) nikdy sem neměla za dřínama kilomtr toaleťáku - nejsem blbá, za c) kvůli trapasům typu Bravo sem nikdy nebrečela - hlavně proto že se tomu neříkala trapas a za d) kdyby mě přišel utěšovat nějakej kluk ze třídy, tak bych měla dojem, že se mi to zdá a nebo že (ale to až od deseti :D) né kecam, ale bylo by to divný :D Zase takový debily nemáme, to ne,  podržet nám dveře to zvládnou... Ještě k předchozí větě. Navíc vim, že sem divná, ale prostě mě nějak ze dne na den přešlo takový zblázněný, že najednou musim mít kluka. Představa, že s někym chodim mi příde divná a trochu mě i děsí :D Nedokážu si představit, že bych prostě k někomu přišla a řekla Ahoj zlato a dala mu pusu.. Já umim akorát Zdar bejcí popř. žížaly nebo semínka :D

  Ale neuvažovala sem jenom o konci s blogem... někdy mam prostě ty depresivní nálady. Strašně bulim a vždycky si vzpomenu na chvíle když sem byla malinkatá. Jak se vyrostla na Dádě, pohádkach a na písničkach z mladí mých rodičů :) Byli to krásný chvíle :) No vím, kdybych tu nemlela, a tak přidam fotky :) Z mého mládí :D Najdete je v celém článku ;)

Všichni jsme andělé s jedním křídlem, abychom vzlétly musíme se obejmout.NT: Jak jsme s Julčou otravní :D

9. října 2010 v 11:34 | EvKa |  Evičky 13. komnata
www.nahej007.blog.cz

Asi se divíte, co to mám za nadpis, ale hned to vysvětlím. Když jsme byli v Praze, Julinka dostala půjčenou knížku od kamarádky - Vampýrská akademie 1. Jsou tam takový krásný romantický chvilky, a my si je četli. No, chci říct Julinka mě nakazila a já začala tayk číst. A knihy jsem si velmi oblíbila. Za 2 dny, první 3 knihy přečtené. Samozřejmě že to pak ve škole všechno rozebíráme:D, osobně si myslím, že tím holky dost otravujeme páč mluvíme jen o Dimitrijovi a Rose (tj. hlavní hrdinové)
Když jsem si však ke konci 3 dílu přečetli že z Dimitrije se stal strigoj (tj. vampýr, neživý, zlý = záporák) myslela jsem že to je můj konec, a Julči taky. Nakonec jsme zjistili že to dobře dopadne a že ho Rose nebude muset zabít (ti dva maj tak krásně zvláštní vztah, protože oba ví že s polu nemohou být ♥) Okamžitě se mi zvedla nálada. Julinka již čte 4 knihu, a já si je budu přát k Vánocům, ale to je již vedlejší. O čem vlastně Vampýrská akademie je? To se dovíte v celém článku.


NT: Evičky nepřítomnost

9. října 2010 v 10:59 | EvKa |  Evičky 13. komnata
www.nahej007.blog.cz

Ahoj :) Ano, jsem to já :D Velice se omlouvám že nepřispívám do našeho blogu, ale můj jediný zdroj k internetu - počítač z roku 100 před Kristem se na mě vyprdl a rozhodl se že se na něj už asi v životě nepodívám! :D Prostě nejde spustit. Totálně selhal, a jediný co s ním jde je vyhodit ho do kontejneru. A tak když mám dnes možnost být na PC, píšu inhed článek...


Chtěla bych poděkovat všem našim návštěvníkům blogu, taky moc našim SBčkám, kteří sem pravidelně chodí a komentují, nebo se jen tak podívají co se tu děje. Za to si Vás velmi vážíme :)  ♥

Moje maxi pochvala patří i Elíze ( mojí 14náctileté a menší kamarádce :D) a taky Haňulce že se o náš blog v mé nepřítomnosti tak starají. Skvělé články, dobré nápady, zvyšující se návštěvnost....
Holky, jste super ♥

NT: Dopípání :D

8. října 2010 v 20:33 | Haňul |  Haničky 13. komnata
nahej007.blog.cz

Dneska sem se opět přesvědčila, že mam ty nejdebilnější kánošky co bych mohla mít ♥ (v dobrym slova smyslu). Prostě moje paka ♥
Stručně aneb výber hlášek (co sem nezapoměla :D)
  • "Já sem metalová blondýna." (místo platinová)
  • Dopípívání (= dospívání)
  • "Vy to říkáte tak slušně, v Béčku na mě řvali: My sme nadržený!" "Se nezdaj."
  • "Kdo chce ještě drogy?" "Já!" "Já!" "Já!" (letáček o drogach)
  • "A to jako voníš sám od sebe?"
  • "Kopíme si do třídy opici!" "Jo jasně a bude to tam smrdět ještě víc."
  • "Z jedný strany budu mít XXX a z druhý opici." "No vidíš, aspoň se ti nebudou plést."

A víc už vážně nedam :D

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.


P.S. Baružka má na blogu naší společnou fotku :* Tak neváhej a klikni :D

Úkol č.2

7. října 2010 v 20:31 | Haňul |  Poznávačky
Protože už máme v mejlu polovinu layoutů a padla i otázka kdy budeme pokračovat, rozhodla sem se přidat další úkol. To ale neznamená, že první končí. V prvním se dál pokračuje. Soutěžit můžete i s layoutem, který máte momentálně na blogu nebo ste ho tam někdy měli, ale je vaší výroby. A deme dál!

Druhým úkolem je poznávačka. Vybrala sem poměrně známou fotku, ale obličej vůbec není rozeznat a tak sem vám připravila malou nápovědu.

nahej007.blog.cz

26letá zpěvačka, textařka a herečka,
s prostřední jménem Nicole, která se narodila 3.10., měří 168 centimetrů,
je vdaná za 31letého zpěváka a baskytaristu (PW) a má straší sestru Jessicu. A její iniciály? AS
Odpovědi opět posílejte na mejl nahej007@seznam.cz spolu s vaší přezdívkou.
Kdy úkol končí? Stejně jako ten první. Popř. dřív když budu mít vechny odpovědi.


NT: I'm back, baby! And nobody know it!

7. října 2010 v 17:05 | Haňulka |  Haničky 13. komnata
nahej007.blog.cz
Tak vás zas otravuju. Konečně mam chvíli volna. Sem staršně ráda, že se dneska nemusim učit :) Keců bude dneska málo :) Pudu si pustit nějakej úžasnej film. Ještě nevim jakej, ale určitě na to přídu :) Měli sme psát test z ájiny, ale místo toho sme se rozdělili do skupinek a každou skupinku měl na starosti jeden Američan. My měli blondýnu, která z nás byla ve finále nejspíš tak zoufalá, že nám ukazovala fotky :D Já toho moc nenamluvila, spíš sem se snažila přeložit (si) co říká. A světe div se, někdy se mi to i povedlo. Pak sme jí učily i pár slov česky. Chtěla naučit kočku, ale místo toho pořád říkala kučka :D Když zazvonilo všichni chtěli zdrhnout co nejdřív a já sem stála ve frontě u dveří až na konci a slyšela pořád dokola kučka. Všichni sme ájinu ve zdraví přežili a cupitali zpátky do třídy, aby sme se mohli konečně vrhnout do našich domovů se skvělým pocitem, že se nemusíme učit. Co víc si přát?! A to je ode mě vše. Těšte se na inteligetní články. Tak já pádím na Simona Birche :*

Někdy toho, koho nejvíce milujeme, nejvíce nesnášíme, protože je to jediný člověk, který nám může způsobit skutečnou bolest…


P.S. Články typu deníček budu pojmenovávat NT a články kde vyjadžuju svůj inteligentní názor Na téma.
P.P.S. To co vidíte sem já flákající se na šermu. No zas tak flákající se ne... To co leží přede mnou je infárna

Že by první úkol?!

6. října 2010 v 18:00 | Haňul |  Poznávačky
Na posledního člověka se mi vážně čekat nechce a tak vám sem dávat první úkol. Přihlašování do soutěže probíhá i když ostatní mají některé úkoly za sebou. Je to na body a ty můžete dohnat i jinak takže... Máme tu první úkol. Budete na něj mít hodně času, protože se mi i na toho posledního trochu čekat chce, ale vypadá to jak kdyby se tu zastavil čas a proto ZAČÍNÁME!

Vaším prvním úkolem je udělat layout/design. Je jedno jaký, je jedno s čím. Jediná podmínka je, aby byl vaší výroby. Nesmí vám ho dělat někdo jiný! Cení se i snaha :)

Kam s tím?
Layouty posílejte na mejl nahej007@seznam.cz a do komentářů napiště odkaz. (pokud možno plná velikost) A co napsat do mailu? Nemusíte tam psát nic :D Hlavně, že tam bude lay :) No vlastně... napiště mi tam přezdívku, abych věděla ke komu to zařadit :)

Jak budeme výtvory hodnotit??
Porota má 3 členy. Každý ohodntí lay od 0 do 5 bodů. Body se pak sečtou a toť vše. Body za komentáře můžete dostat teprve až se zveřejní layouty ;) Týden před koncem vám dám vědět,a le myslím, že 14 dní by vám mohlo stačit. Takže termín odevzdání je do 25.10. Kdyby to někdo nestíhal stačí napsat :)

NT: Haňule zase něco mele??!

6. října 2010 v 14:05 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Speciálně pro Baružku (hlavně písnička <3)
Čestně slibuji, že se budu snažit z mobilu co nejdřív smazat všechno co sem poslouchla v minulým století :D

nahej007.blog.cz
A sem tu zase já! Jak nečekané, že? Kdo jinej když holky na to zvysoka kašlou... Ve chvíli zveřejnění tohoto článku máme infárnu a píšem "desetiminutovku". Momentálně je 17:50 něco a já se snažim učit se na infárnu, stejně jako předchozí 2 hodiny strávený na tréninku. Nic sem nedělala, jenom se učila. Šla sem ta jenom kvůli tomu abych Baružce přinesla učebnici a Barče sešity, ale nechtělo se mi tvrdnout doma a tak sem měla sebou i infárnu s tím, že se budu učit tam. Navíc tam dneska (včera) ten "hlavní" trenér nebyl a tak sme měli aspoň trošku klid.

NT: No! No! No! No!

5. října 2010 v 14:07 | Haňulína |  Haničky 13. komnata
nahej007.blog.cz

Dneska, nebo spíš včera :D (opět přednastavuju) sem byla na svojí 2 relině, jo to vás asi nezajímá, ale to supr čupr fakt je, že Niki mila svojí první relinu! Na začátku října!! Ano já vím, velmi zajímavá zpráva :D Ale mě to dostalo... Co bych vám tak ještě řekla?! Určitě něco velmi zajímavého a podstatné, jak vždy :D Tak třeba, že nám skončilo školní "flákání" = dneska jedu koupit Elize dárek k narozka, pak mam trénink a tak se nebudu učit.

Prosím nech tu na památku koment

love-7.gif image by Saliskonota thinkheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoBouncing bunny17-2.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoloveyouuukisseslaugh-2.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko03.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vampthawake-1.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskosuperman1aberry.gif image by Salisko1af.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoPixels692Image Hosted by ImageShack.us1aberry.gif image by Salisko
Adoptovaný pixelky:
Haňule Milka Shaun GiraffeAmykočka nebo co to jeLussy Grace