Listopad 2010

HARRY POTTER 7 (část 1) VYPUKNE!!!

17. listopadu 2010 v 12:02 | Niki xD |  Videa
Ahojdá!
Jak už asi víme tak dnes (nebo spíš zítra) přijde do českých kin premiéra HP 7!
Hanka půjde na půlnoční premiéru (se má), tak doufam že se jí to bude líbit...
Já nejspíš pudu se ségrou asi o víkendu.. =D
Už se strašně těším!!!

Tady máte trailer:


SONZ nebo SOND

12. listopadu 2010 v 17:59 | Elísek |  Ostatní
A je tu pátek čas na soutěž o nej zvíře, ale ještě předtim na SOND(dess), kterou sem pořádala už dřív.... prosím zapojte se hlavně do SOND..., ale i do SONZ.
Info Sonz - výherce je pouze jeden. Ostatní taky něco obdrží (animaci, klikačku, avatar a nebo něco jiného...)

Jak se zapojit???
Napiš do komentů:
a) přezdívka
b) blog
c) do čeho se přihlašuješ Sonz nebo Sond
d) pokud SONZ - jaké zvíře
    pokud SOND - od koho ho máš nebo jestli si ho vyrobila sama


To je vše!
Budu ráda, když se zapojíš i ty!!!
pac a pusu Elísek

Parodie na Harryho Pottera!!! =)

10. listopadu 2010 v 17:25 | Niki xD |  Videa

Bleskovka č.2

7. listopadu 2010 v 19:29 | Eliška |  Ostatní
Tentokrát to bude doplňovačka a čekám na první 3!!! Cena: upravenej mini obrázek s vaším jménem a možná i s blogem (jak se mi to tam vejde)

tak dem na to:
1. Ráno většinou snídám . . .
2. Do školy . . .
3. Strašně ráda . . .
4. Můj blog je o . . .
5. Tahle bleskovka je . . .
6. Jsem . . .
7. Mám . . .

Prosím doplňujte tak, aby to dávala aspoň trochu smysl....:)

jo ještě mi k tomu napiště jaké jméno tam mám napsat....


Diplomy za bleskovku č.1

7. listopadu 2010 v 14:32 | Eliška |  Pro vás
Tady jsou diplomy za blskovku:
P.S. doufám, že se budou líbit....

diplík

diplík

diplík

Diplomek

diplík

Nekopírovat!!!

Hannah Montana

6. listopadu 2010 v 17:07 | Eliza |  Obrázky 8)
Hannah Montana

Doba porcelánových panenek

3. listopadu 2010 v 20:27 | Haňul |  Haničky 13. komnata
Tak sem se učila nemčinu... Abych zjistila, e jí nemáme a místo toho sme spolejný s druhou půlkou a píšem s nima test na minulej čas :( :D Tak se na tu budu muset podívat... Vážně nemam náladu něco psát a tak sem vám zkopírovala povídku z mého blogu. Děláme přidánům pravěkej den. Je to podle nás, akorát se musíme podřídit tomu, že primáni poletí časostrojem do pravěku a pak zas zpátky. Ale při zpáteční cestě se něco porouchá a oni se dostanou do jiný dimenze. A aby věděli koho, že to potkali přečte jim náš třídní při hodině příběh na motivy toho co "stalo" kdysi v naší škole...
první část o margaret sem psala já a zbytek Julča.

Je krásný slunečný den. Do domu v Houškově ulici míří mladá žena s blond vlasy. V náručí drží malé dítě. V klidu spí. Z těžka otevře veliké dveře. Nemá dost síly. Miminko narazí hlavou do dveří. Dítko se probudí. Je slyšet jeho hysterický pláč. Naštvaná žena vchází dovnitř a snaží se utěšit dítě. Všechny pokusy jsou ale marné. Kdyby věděla, že jí z protějšího parčíků sledují dvě o holi chodící babičky, počínala by si jinak. Když se dveře zabouchly, ženy zvedli svoje hole, a co nejrychleji k sobě cupitaly. "Vidíte paní Marková, já vám říkala, že se o to dítě nestará."
"Kdyby tak pan Schlagen věděl, že to dítě není jeho…" "Nebojte, to pozná to, až ten parchant vyroste." "Bojím se, že se to nestane. Ta ho určitě…"
Obě se opřeli o svoje hole a začaly si stěžovat na svoje zdraví. Po ulici přicházela malá černovlasá holčička.
"Dobrý den!" "Dobrý den Margaret." "Nevíte, jestli už je maminka doma?" "Před chvíli šla dovnitř." "Děkuju. Nashledanou."
"S pánem Bohem, Margaret."
Dívenka se snaží otevřít dveře. Po chvíli námahy se jí to povede. "Ahoj maminko! Co se stalo Kájovi, že brečí? Můžu ho zkusit utěšit?" "Ty?! Rozhodně ne! Co když mu něco uděláš?" "Ale mami!" Margaret obskakovala svojí matku a ta po několika minutách už nemohla vydržet. "Víš co zlato? Pojď se mnou!"
Sešli dolů po schodech. Něco ti ukážu!"
Otevře dveře do sklepa, když vejdou dovnitř, ztratí se všechny sluneční paprsky. "Mamí? A co mi chceš uká…" Prásk! Dveře se zabouchli. Bylo slyšet cvaknutí západu. Vytažení klíčů. A kroky mizící v dáli.

Margaret se pomalu rozkoukávala ve tmě. Po hmatu objevila čajovou svíčku. Vedle ní krabičku sirek. Světlo svíčky bylo sice slabé, ale díky němu našla pár dalších svíček a nůž. Pomaluju jí docházelo, že to není sen, a že se neotevřou dveře, aby mohli vylézt ven a utéct od toho strašidelného světa ve sklepě. Měla dost času přemýšlet, možná to zbůsobilo málo vzduchu ve sklepě, možná to, že problečela dva dny a noci nebo to, že už dva dny nejedla. Ale to co udělala se nemělo stát. Vrátila se k místu kde našla svíčky. Popadla nůž. Pomalu přejížděla po svých rukou. Ta bolest, kterou způsobilo řezání utišila tu bolest na srdci. A za chvíli už necítila žádnou…
Tady chybí část o tom jak matku Margaret postihla kletba za to, že se Mag zabila... Umřello mimčo a ona se z toho zcvolka.  A pak do toho vleze trochu nadpřirozena...
A teď část od Julči
Vedle domu této rodiny stál hřbitov na kterém se scházela sekta upírů. Každou noc okolo půlnoci se chvástali kolik lidí přes den zardousili a předháněli se kolik jich ještě stihnou zabít než vysvitne slunce. Oběti vždy prokousli hrdlo a vysáli všechnu krev z čehož měli nadměrný požitek. Tělo pak přivlékli na hřbitov kde probíhalo sčítání mrtvol. Upír, jenž přinesl nejvíce osob směl naplánovat skupinový útok na početnější skupinku. Na více než jednoho člověka si samotný upír nedovolil. I oni skrývají své slabiny. Nesnáší kostel, krucifix ani česnek. Velkou hrozbou je pro ně stříbrný kůl. Jednou se domluvili, že usmrtí i rodinu Schlagenových. Jelikož stačilo zabít pouze malou holku, matku a novorozeně byly tímto úkolem pověřeny jenom dvě, ale nejobávanější upírky. Když se po setmění vloupaly do domu zjistily jaká kletba rodinu postihla. Zlý démon jim přesto radil, aby zakously matku třesoucí se nad mrtvým dítětem .Démon dobra, však zasáhl. A za tento čin, jenž chtěli spáchat je uvěznil. Postupem času všichni upíři vymřeli. Tyto dvě ovšem žijí… Straší v tomto domě.
"Zdárek, tak co vy dva?Chcete taky?" "Ne díky. Já drogy fakt neberu." "Nekecej a ber! Nevíš o co přicházíš!" A strčil injekční stříkačku do dívčiny kapsy. "Hele Ani, co si myslíš o tom domě co prej tam straší." "Je to kec. Nějaká babská báchorka." "Já bych to zase tak nepodceňoval." připojil se k rozhovoru mladík zakrývající se za oblakem kouře právě zapálené cigarety. "Á…Kubíček nám začíná věřit na duchy.""Jestli se chceš přesvědčit, tak já tam klidně dneska v noci zajdu." "Ani, neblázni!" rozkřikl se Jakub. Znal ji už od první třídy a byli nerozluční kamarádi. V šesté třídě se přidali do kuřácké party. Během té dlouhé doby mezi nimi vzniklo jakési pouto. Anička brala Kubu jako kamaráda, ale neušlo jí, že on k ní cítí něco víc… "Fajn.Nepudu tam."
Své slovo, ale nedodržela. O půlnoci rozbila sklepní okýnko a vloupala se dovnitř. Jakmile prošla chodbou a vstoupila do hlavních prostor domu zaječela. Její křik se táhl do hluboké tmy. Anna propadla panice. Kolem ní se zjevovaly krvavé tváře duchů. Upíří tesáky jakoby se jí zahryzávaly do kůže. Všude plno hrůzných postav a v zadní části hysterická matka brečící nad tělem zemřelého novorozeně. Anička se rozběhla. Chtěla ven. Pryč! Zpátky na zem… Nemohla však najít východ. Rozbrečela se. Co bude dál? S těmi slovy vrazila do nehybné postavy. Opět zavřískla. Před ní stála holčička s rukama od krve. V tváři bledá s nepřítomným výrazem. Anně se zamotala hlava. Černé jiskřičky se točily okolo její hlavy. Po chvíli se začala smát. Smála se čím dál hlasitěji. Injekce projela její žílou. Cítila se krásně. Jakoby se vznášela v oblacích. Přeskočilo jí…
Když se další den nevrátila, Jakub dostal o ní strach. Vydal se za ní což byla osudová chyba…ani on se nevrátil...upírky si pochutnaly...

Moje oblíbená písnička!!!

2. listopadu 2010 v 20:02 | Niki xD |  Klipy =()
Zdar děcka!!! =)
Dnes sem přidávám mou oblíbenou píseň... Sice se mi líbí jenom ten "chorus", ten rap neni nic moc... ten přetáčim =D
Ale jinak je moc moc hezká!!
Užívejte a poslouchejte...Pondělní info v úterý..:)

2. listopadu 2010 v 19:19 | Eliška |  Deníček =x
Takže jak ste poznali z nadpisu, jedná se o to , že se mi občas nejde přihlásit na blog. Bylo to včera a dnes to zázrakem jde.
Info 1.11.2010
Bleskovka č. 1 skončila a diplomy tu máte v sobotu (omlouvám se, ale ve středu nemám přístup na internet, ve čtvrtek se připravuju na pravěký den a dělám občanku (projekt) a v pátek spim ve škole. Tím se přesouvá i bleskovka č. 2 na sobotu. Další týden vás čeká SONZ (zvíře :D). Do fanclubu se nikdo nepřidal, takže ho ruším. Začínám psát seznam ,co se tu všechno změní při VR (velká rekonstrukce) a mám toho fakt dost. Nj změna je život... Dneska měla/má článek přidat Niki, tak doufejme, že se tu něco objeví..;) Pokud byste měli jakýkoli dotaz, ptejte se nás na mejlu (menu).
Tak pp Eliza

Prosím nech tu na památku koment

love-7.gif image by Saliskonota thinkheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by SaliskoBouncing bunny17-2.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskoicon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoloveyouuukisseslaugh-2.gif image by Saliskothwow.gif image by Salisko03.gif image by Saliskogasp.gif image by Saliskosleep-1.gif picture by sadistic_vampthawake-1.gif image by Saliskoicon_35.gif image by Saliskosuperman1aberry.gif image by Salisko1af.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothwow.gif image by Saliskotharrows.gif image by Saliskothtelevision.gif image by Saliskothblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoPixels692Image Hosted by ImageShack.us1aberry.gif image by Salisko
Adoptovaný pixelky:
Haňule Milka Shaun GiraffeAmykočka nebo co to jeLussy Grace